Предложение за сървърите

Тук ще се местят старите теми
Заключено

Съгласни ли сте ?

Да
8
73%
Не
3
27%
 
Общо гласове: 11

Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Предложение за сървърите

Мнение от puRple* »

Предлагам да се направи така, че един потребител да може да стане СМС Админ / ВИП без да плаща.
Може да се направи така, че един играч от д2 например, ако достигне определен брой килове за 1 ден да спечели СМС ВИП.
Този брой не трябва да е прекалено малък, но не и прекалено голям. Например 400. Мисля, че един добър играч може да направи 400 кила за един ден, но трябва да отдели доста време. Именно това е целта СМС-а отива при добър и опитен играч, който е активен, нещо като възнаграждение. А и ако някой види че има направени например 350 кила и му остават едва 50, той ще остане за още 2-3 игри за да спечели СМС. Същото може да се направи и в awp и classic.

В Jailbrak пък може да се направи същото с часове за ден, седмица или дори месец. Например играч, който е направил 100 часа (примерно) за 1 седмица да печели СМС ВИП / Админ. Трябва да се направи така, че часовете да не са прекалено малко нито пък прекалено много, това ще се реши от администратори и админите в сървъра при евентуално одобрение.
Така един активен потребител ще бъде възнаграден и ще се задържи в сървъра.
И пак ако някой има 90 часа и му остават едва 10 той ще ги изиграе за да спечели КОД.

Подобни евенти може да се измислят и за другите сървъри, но за сега давам тези като пример.
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от Drea<M>40 »

Не вярвам да може да се настрои за определено време (може и да няма кой да го направи).Може който направи примерно 1000 убийства в АВП да получи смс вип за 1 месец.ЗА!

Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от puRple* »

Нещо?
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от shenzo:D »

И аз съм за, дано се осъществи. Харесва ми идеята и мисля, че ще привлече играчи.


Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от puRple* »

Пичове, нищо лично, търпелив съм, знам, че имате и други неща на главата, но толкова ли е трудно да напишете нещо?
Много е неприятно някой да предложи нещо и темата му да седи месец, а понякога и повече без отговор. Убива се ентусиазма на хората да предлагат и да помагат..
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от Musti »

Ами както виждаш не може да го реша само с 2 гласа, след като потребителите влизат във форума, но не пишат в темите с предложения. Предложения които мога да ги направя ги правя, а ако има такива които не мога да ги направя не пиша по тях и се изчаква още известно време.
Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от beyond U »

Бях зает тия дни , изпити и прочие . Та за предложенията ти.... Идеята на първото ми допада , проблема е там ,че няма играчи и тези 400 часа са един вид невъзможни за постигане.На този етап против.Второто - За него съм по-съгласен , тъй като има играчи в джб-то , само дето "Онлайн време на играчи" не работи в сайта , а хора се оплакват ,че геймтракъра не отчита правилно изиграните им часове.

Нека всеки да изкаже мнението си относно предложението!
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от Drea<M>40 »

beyond U написа:Бях зает тия дни , изпити и прочие . Та за предложенията ти.... Идеята на първото ми допада , проблема е там ,че няма играчи и тези 400 часа са един вид невъзможни за постигане.На този етап против.Второто - За него съм по-съгласен , тъй като има играчи в джб-то , само дето "Онлайн време на играчи" не работи в сайта , а хора се оплакват ,че геймтракъра не отчита правилно изиграните им часове.

Нека всеки да изкаже мнението си относно предложението!
Отчита ги, но трябва да се изчака определено време. Примерно сега съм играл 1 час в джейла, влизам в геймтракъра след 10-20 минути и ми добавя 60 минути, демек 1 час. Не се знае това на какво се дължи, но няма какво да се направи. :hmm:

Изображение
Аватар
invuS
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Мар 2017, 08:10
Ник в играта: -
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от invuS »

Няма смисъл според мен, ако няколко играча правят всеки ден по 300/400 кила, всичките ще трябва да получават SMS права. Добре е иначе идеята, ама да не забравим ако всеки почва да прави само килове, а да не пращат SMS-и къде ще е печалбата на SS?

“Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there.”
John Wooden


[url=http://www.slackserv.com][img]http://slackserv.com/s
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от puRple* »

invuS написа:Няма смисъл според мен, ако няколко играча правят всеки ден по 300/400 кила, всичките ще трябва да получават SMS права. Добре е иначе идеята, ама да не забравим ако всеки почва да прави само килове, а да не пращат SMS-и къде ще е печалбата на SS?
СМС-а ще е вид възнаграждение за активната игра на потребителя. Не всеки може да направи 400 кила за един ден и трябва да играе поне 3-4 часа в сървъра за да успее да ги направи, което значи активен играч.
Другото което е при подобна промоция ако например имам 340 кила и ми остават едва 60 ще поцъкам още час/два в този сървър за да си взема наградката.
Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от Nichky »

Мен предложенията ми допаднаха, по един или друг начин това ще накара играчите да останат по-дълго в сървъра, ЗА съм!
Извинявай за това, че отлагаме прекалено много, наистина не можем да мислим само за форума, обещавам повече активност от мен.
Аватар
invuS
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Мар 2017, 08:10
Ник в играта: -
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от invuS »

puRple* написа:
invuS написа:Няма смисъл според мен, ако няколко играча правят всеки ден по 300/400 кила, всичките ще трябва да получават SMS права. Добре е иначе идеята, ама да не забравим ако всеки почва да прави само килове, а да не пращат SMS-и къде ще е печалбата на SS?
СМС-а ще е вид възнаграждение за активната игра на потребителя. Не всеки може да направи 400 кила за един ден и трябва да играе поне 3-4 часа в сървъра за да успее да ги направи, което значи активен играч.
Другото което е при подобна промоция ако например имам 340 кила и ми остават едва 60 ще поцъкам още час/два в този сървър за да си взема наградката.
Не примерно говоря, а и да не забравим 2-3 приятели също могат да влизат и единия да си направи за час 400 кила и хоп айде наградата СМС права.. Относно аз съм против, причините ги казах по-горе ^.

До @Drea<M>40, относно за репутацията (-1)
Аз не мисля само за пари, все пак говорим за веригата и за бъдещето, все пак толкова сървъри и всичко иска пари за поддръжка. Все пак няма да влизам в спор с тебе, всеки има мнение за себе си. :cheers:

“Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there.”
John Wooden


[url=http://www.slackserv.com][img]http://slackserv.com/s
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от ace4ever »

Добра идея е като цяло.Само трябва да се мисли начин по който да се направи.
За
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
invuS
Новак
Новак
Мнения: 8
Регистриран на: 22 Мар 2017, 08:10
Ник в играта: -
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от invuS »

Нека и тука да пиша.. Та какво стана с предложението? :D

“Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there.”
John Wooden


[url=http://www.slackserv.com][img]http://slackserv.com/s
Аватар
bocq
Напреднал
Напреднал
Мнения: 150
Регистриран на: 02 Яну 2017, 00:48
Ник в играта: .
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от bocq »

Добра идея...аз съм За!!
"Най-добрата свирка става от млада
върба"
Народна мъдрост



Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Предложение за сървърите

Мнение от JukeCity »

Това може да се изпълни, имам някои идеи, ще видя какво може да се направи съвсем скоро!
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта