Идеи за сървъра (jb)

Тук ще се местят старите теми
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Идеи за сървъра (jb)

Мнение от HuliganaKuncho »

Искате Саймън да вижда: Т/СТ. Искате Т: Да виждат СТ/Т. То остана само и СТ да виждат Т. Направо да направя dead и alive чата общ?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Идеи за сървъра (jb)

Мнение от beyond U »

HuliganaKuncho написа:Искате Саймън да вижда: Т/СТ. Искате Т: Да виждат СТ/Т. То остана само и СТ да виждат Т. Направо да направя dead и alive чата общ?
Стига сте обърквали Петър :Д , нека на този етап да се направи мъртвите да виждат командите на саймъна.
А и да добавя , ако има игра въпрос , да не може мъртвите да отговарят на него.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Идеи за сървъра (jb)

Мнение от SwordArt »

Да се добави нещо като "amx_weapon" ( не знам как беше преди ), дето админите могат да дават някакво оръжие на определен играч. Това е главно за креативните Simon-и и игрите, дето могат да измислят... <--- Моя грешка :D
Също и "amx_health" или "amx_heal", дето сетва hp на даден играч , въпреки че Simon има да напълни hp на всички, админите също трябва да могат и то не на всички, ами на определени ( може също да се ползва в игри... ). Примерно - останали са 4 човека, Simon ги вкарва в някакво помещение и казва : "Давам ви 250hp, usp и пускам бокс, не се бие - мре".
Последно промяна от SwordArt на 21 Яну 2017, 21:03, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Идеи за сървъра (jb)

Мнение от beyond U »

SwordArt написа:Да се добави нещо като "amx_weapon" ( не знам как беше преди ), дето админите могат да дават някакво оръжие на определен играч. Това е главно за креативните Simon-и и игрите, дето могат да измислят...
Също и "amx_health" или "amx_heal", дето сетва hp на даден играч , въпреки че Simon има да напълни hp на всички, админите също трябва да могат и то не на всички, ами на определени ( може също да се ползва в игри... ). Примерно - останали са 4 човека, Simon ги вкарва в някакво помещение и казва : "Давам ви 250hp, usp и пускам бокс, не се бие - мре".
Стънка секси , има опция на симона да дава deagle , ak47 ,m4a1 и awp , колко още искаш ;д ,колкото за второто , там ми е все тая , за мен е безсмислено , но пък кой знае , може и да е от полза.

ЕДИТ: Не се бях замислял , като са например 10 Т-та и симона реши да даде игри с оръжия , то тогава да , тъй като само на избраните играчи трябва даде тези оръжия , а опцията с която разполагаме в момента е да се дават на всички , така ,че предложението е хубаво.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
SatisFactioN
Новак
Новак
Мнения: 42
Регистриран на: 07 Яну 2017, 12:47
Ник в играта: ElemeNT.
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Идеи за сървъра (jb)

Мнение от SatisFactioN »

Предлагам вота за следващата карта да се премахне, като си се карат подред, а "rtv" да остане, като просто някоя карта не се харесва от играчите да се смени по-бързо, защото се играят постоянно едни и същи карти !
Гледаш го куче - проскубано и мърляво, но в душата - човек. Гледаш го човек - изтупан с костюм, но в душата - помияр!
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта