Предложение за ultimate на warden

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Предложение за ultimate на warden

Мнение от RaPToR # »

1.Да те съживява с 100/110 или 130 кръв (както се реши)
2.Една от най-безполезните ultimates в respawn, защото е създаден за оригиналния war, който е без respawn
Последно промяна от RaPToR # на 27 Окт 2016, 22:24, променено общо 2 пъти.
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Щом като за теб е безполезен този ултимейт,значи толкова играеш и лар3.Лардън е една от най-яките раси в целия мод,ултимейта ти дава възможност да се телепортираш в базата си,с цел да не умреш и винаги е било на 50% кръв.. По темата съм против,по тая логика да се боостнат и другите ултимейтс на останалите раси.
Изображение
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от Musti »

b0TL!k3_1926 написа:Щом като за теб е безполезен този ултимейт,значи толкова играеш и лар3.Лардън е една от най-яките раси в целия мод,ултимейта ти дава възможност да се телепортираш в базата си,с цел да не умреш и винаги е било на 50% кръв.. По темата съм против,по тая логика да се боостнат и другите ултимейтс на останалите раси.

Абсолютно на същото мнение съм. Вчера ти обясних как стоят нещата, явно е че нямаш опит в този мод о не знаеш предназначението на расите. Против.
Изображение
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от WHITE SHADOW »

целта на ултимейта е докато се биеш и видиш че губиш битката да използваш улта и да се върнеш за "отмъщение". Напълно балансирано е , против.
Изображение
Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от beyond U »

Не ме разбирайте погрешно , ама раптора е напълно прав . Емо уважавам те , ама тая раса НЕ СТРУВА , напълно е безполезна и за най-безполезна магия мисля , че е точно тоя улт . Биеш биеш и си викаш , абе той май ше ме убие , ама дори не си паднал под 50% кръв , но то си цъкваш и какво връщаш се в базата , не стига , че бавиш ами и си на 50% кръв , нямаш никакви опции . И към теб се обръщам Мусти , не ме разбирайте погрешно , но ще е по-добре както раптора е споменал , да се спаунваш след пускане на улта с 130 кръв или поне 110 , вече както сметнете за добре .
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от SwordArt »

Да бе, не стига че можеш да избягаш от почти всяка clutch ситуация, ами трябва да ти дава и още hitpoints. Ако искаш повече HP и телепорт - играеш Human. Warden-а не е направен с такава цел... Против!
Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от beyond U »

И като избягаш кво? :Ддддд , връщаш се в базата на 50хп и нищо , а оня с тези clutch нещица може пак да ти ги пусне , никва файда.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от RaPToR # »

Musti написа:
b0TL!k3_1926 написа:Щом като за теб е безполезен този ултимейт,значи толкова играеш и лар3.Лардън е една от най-яките раси в целия мод,ултимейта ти дава възможност да се телепортираш в базата си,с цел да не умреш и винаги е било на 50% кръв.. По темата съм против,по тая логика да се боостнат и другите ултимейтс на останалите раси.

Абсолютно на същото мнение съм. Вчера ти обясних как стоят нещата, явно е че нямаш опит в този мод о не знаеш предназначението на расите. Против.
Викаш ми че не разбирам...Първият сървър на сс в който съм играл е именно war3, от години играя мода.Най-як в класическия мод,
но каква е ползата да избягаш и да се върнеш със 50 кръв в respawn.Нямаш evasion, просто блокваш ултове и биеш демич, а не винаги имаш шанса да си маскиран като другия отбор.Никакъв шанс
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от b0TL!k3_1926 »

RaPToR # написа:
Musti написа:
b0TL!k3_1926 написа:Щом като за теб е безполезен този ултимейт,значи толкова играеш и лар3.Лардън е една от най-яките раси в целия мод,ултимейта ти дава възможност да се телепортираш в базата си,с цел да не умреш и винаги е било на 50% кръв.. По темата съм против,по тая логика да се боостнат и другите ултимейтс на останалите раси.

Абсолютно на същото мнение съм. Вчера ти обясних как стоят нещата, явно е че нямаш опит в този мод о не знаеш предназначението на расите. Против.
Викаш ми че не разбирам...Първият сървър на сс в който съм играл е именно war3, от години играя мода.Най-як в класическия мод,
но каква е ползата да избягаш и да се върнеш със 50 кръв в respawn.Нямаш evasion, просто блокваш ултове и биеш демич, а не винаги имаш шанса да си маскиран като другия отбор.Никакъв шанс
Това за теб е класически мод така ли :Д:Д:Д:Д Май трябва да ти преподавам уроци на лар3,че гледам си начинаещ на него... :)
Изображение
Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от ThoR »

b0TL!k3_1926 написа:
RaPToR # написа:
Musti написа:
b0TL!k3_1926 написа:Щом като за теб е безполезен този ултимейт,значи толкова играеш и лар3.Лардън е една от най-яките раси в целия мод,ултимейта ти дава възможност да се телепортираш в базата си,с цел да не умреш и винаги е било на 50% кръв.. По темата съм против,по тая логика да се боостнат и другите ултимейтс на останалите раси.

Абсолютно на същото мнение съм. Вчера ти обясних как стоят нещата, явно е че нямаш опит в този мод о не знаеш предназначението на расите. Против.
Викаш ми че не разбирам...Първият сървър на сс в който съм играл е именно war3, от години играя мода.Най-як в класическия мод,
но каква е ползата да избягаш и да се върнеш със 50 кръв в respawn.Нямаш evasion, просто блокваш ултове и биеш демич, а не винаги имаш шанса да си маскиран като другия отбор.Никакъв шанс
Това за теб е класически мод така ли :Д:Д:Д:Д Май трябва да ти преподавам уроци на лар3,че гледам си начинаещ на него... :)
Вие тука ще го направите дискусия и да спорите за едно предложение.

Единствено към Раптор: Ти кога си цъкал war3 за последно ве,момче? Казах ти да си набиеш в главата,че war3 е respawn,а не класичеки мод. Ей че не разбирате от дума. Като се е прецакал Wardena за теб,цъкай друга раса кво ти пречи?

За предложението: Пълна безмислица,против!
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от RaPToR # »

И да ви се обяснява не разбирате..Обяснявате ми че war-a е било respawn mod, то го променят оригинала че да стане respawn,
какъв ще е смисъла да има equipment reincarnation, pheonix, scroll of Respawning и още скиллс и итемс
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от puRple* »

Всъщност в предложението има някаква умисъл, но прекалено много го мислите, а не е кой знае какво. Според мен е по-добре да си остане така, подкрепяйки мнението на bootlike.
Изображение
Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от b0TL!k3_1926 »

За раптора war3,без респаун е класически мод..Не момче това не е класически.Като искаш такъв мод,на който му викаш "класически" си намери такъв,без респаун.Аз дори не знам,как все още не сте отхвърлили това предложение в кофата..Спирам да пиша по темата,че мазоли на пръстите ще хвана от това да пиша едно нещо по хиляда пъти :D
Изображение
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от RaPToR # »

Щом така мислите.Поне да ти намалява кръвта на 50 когато използваш ултимейта, не когато умреш
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: Предложение за ultimate на warden

Мнение от Musti »

Този мод го играя от 5-6 години насам. Винаги си е било респаун и расите винаги са си били точно такива, каквито са си в момента. Има много подобни сървъри можеш да провериш и при тях как е. След като не ти харесва дадената раса и свойствата му си цъкай с друга раса. По темата нищо няма да се промени от предложеното. Отхвърлено!!!
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта