Няколко предложения за новия Дрън.

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
ВЕКОВЕНЪ
Новак
Новак
Мнения: 11
Регистриран на: 13 Сеп 2016, 18:47
Ник в играта: Различни
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Няколко предложения за новия Дрън.

Мнение от ВЕКОВЕНЪ »

Предлагам няколко работи.
1
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да бъде оправен N-светлината.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Да бъде бяла без натрапчивост на очите.Преди мисля,че беше направено.
2
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да бъде направено едно меню,в което да има всичко за сървъра.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Демек отваряш избрания от mandixx бутон М(примерно) и ти се отваря меню:
Офтопик:
1- Шоп
2- Правила
3- ....
4- ....
Бих казал,че ще е от полза на всеки.
3
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да има 1-2 скина за админ и за вип.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Да могат те да си избират с какъв скин да са.Да са не повече от 3
4
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да бъдат намалени цените в шопа
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Повечето цени са високи например за 1 живот цената е 16 000$,нека се намали на 8-900$
5
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да има бутон за рекорди
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Когато някой натисне бутона в началото на мапа да му засича време за колко време той ще го мине.
6
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да се добави /radio
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Полезно е и доста хора го ползват.
7
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да се добави jump stats
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Полезно и практикуващо.
8
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да има един "безплатен" скин на нож.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Да имаме играчите освен deafual нож да има един и със скин.Ще бъде зарибявка да качваш нови нива,за да стигнеш до по-хубав скин.
9
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да бъде добавен тайм за съживяване.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Ако умреш в първите 20 секунди примерно да бъдеш съживен.
10
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато?Да бъде оправен бъга с реконекта.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра!Когато някой реконекне той не чака 20 секунди,за да влезе отново,ами директно влиза и когато ретрайне изписва - Еди кой си ретрайна за "t" секунди.

Това е за сега :)
Последно промяна от ВЕКОВЕНЪ на 11 Окт 2016, 19:37, променено общо 1 път.
Изображение
УЛТРАС ЛЕВСКИ СОФИЯ
Аватар
mandixx
Напреднал
Напреднал
Мнения: 103
Регистриран на: 28 Сеп 2013, 15:40
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Няколко предложения за нова Дрън.

Мнение от mandixx »

3. - Скинове за ВИП/АДМИН има.
4. Цените на шопа са добре.Стремим се да не преминаваме много към така наречените "FUN Deathrun"-и.
7. По принцип съм ЗА, за добавянето на Pre-Strafe Shower, но не и на статс. Причината е горната.
8. Мисля, че е достатъчно занижено нивото за отключване на първия нож( Иска се 1 левел, а другите са през 5 ).
9. Против.
10. Ей сега ще се заема.
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Няколко предложения за нова Дрън.

Мнение от RaPToR # »

1.На мен ми е по-удобно зеленият, но каквото решат
2.За
3.Има ги
4.Така си е добре, без това за няколко рунда се трупат 16к
5.Ще е трудно да се направи за всяка карта, може да има бъгове а ако играят със скриптове няма да е честно.
6.За
7.Няма да е зле да има статс, но да показва само за теб
8.Има ги
9.viewtopic.php?f=14&t=24623
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Няколко предложения за нова Дрън.

Мнение от puRple* »

2- За! Добре ще е всичко основно да е на едно място или поне /drshop да се отваря с някой бутон
3- Има скинове
4- Главно се използва бързината и гравитацията и ако бъдат по-евтини ще бъде доста често използвано и няма смисъл
5- Трудно осъществимо, против
6- За, няма нужда да се аргументирам
7- И аз мисля, че само пре ще е достатъчно
8- Всички са безплатни, просто трябва да играеш за да ги отключиш
9- Няма логика
Изображение
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Няколко предложения за новия Дрън.

Мнение от Lucky »

1. Няма да е зле, но по едно време мандикс беше сложил за малко бяла светлина и беше сууупер светло и гадно, дразнещо.. За, ако е с хубаво качество ;д
2. Няма смисъл човека да си играе с глупости, за мен това е глупост. За шопа си има специална команда, правилата си ги има във форума, както е и почти навсякъде.. другите неща си имат отделни команда и не се изисква много да се напишат..
3. -
4. Според мен така е много добре, за 1 мап г/д се събират 16к пачки, тоест не е толкова скъпо.. направят ли се по-малко, ще се използват другите много по-често и ще стане безсмислено, според мен са предобре по този начин
5. Според мен няма смисъл да се слага, прекалено много "екстри" бих го казала, идк :D но мейби съм "пас" - все едно
6. За, на всеки ще се хареса и не е толкова сложна работа
7. Определено против, ще е хубаво единствено, ако се сложи "пре", но със статс първо, че много ще се бави и второ, че тва не е баш "фън" сървър..
8. То си има, просто трябва да качиш XP, за да ги отключиш..
9. И от какъв зор??? Ти си умрял, има си животи, ако имаш - ползваш, ако нямаш - чакаш.. глупост
10. Предполагам ще се оправи по думите на мандикс..
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Няколко предложения за новия Дрън.

Мнение от RaPToR # »

Lucky написа: 9. И от какъв зор??? Ти си умрял, има си животи, ако имаш - ползваш, ако нямаш - чакаш.. глупост
Той преувеличил с тези 20 секунди, виж темата viewtopic.php?f=14&t=24623
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост