Експеримент с Massive

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
mnmu
Respected
Respected
Мнения: 157
Регистриран на: 07 Юли 2015, 12:49
Ник в играта: mnmu
Скайп профил: Имам
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Експеримент с Massive

Мнение от mnmu »

Здравейте . Днеска ми хрумна една идея , която би била много успешна и интересна ако се постигне . Цялата идея е картите , на който играем да бъдат заменени с оригиналните от cs go .
ето как изглежда А бомба на 1.6 cs go Идеята е да може в сървъра да се играят картите от цс го на 1.6 . Това не знам дали може да бъде възможно , но ако може да бъде направено мисля , че ще е оригинално и модерно .

Ако вероятно не може да стане моята идея , може да променим самите карти . Както знаят тези карти на cs go ( cbble , mirage , train и тк . ) са сменени много . Например на 1.6 mirage не може да се метне смоке от Т база на short . Ако Кънчо му се занимава да направи картата по друг начин смятам , че ще бъде много оригинално . Също може да се добавят картите като cache и overpass под стила на 1.6 .

Няма да пускам анкета , защото това е една идея , която може да стане по-добра като се изкажат и другите . Предпочитам хората , които ще пишат коментари да добавят още нещо към това , което аз не съм се досетил или изпуснал .
Изображение
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Експеримент с Massive

Мнение от Genata »

карти от цс го,на 1,6 няма как да се пуснат,самата текстура е друга и куп други глупости,все едно да пуснеш мап от Source на цс го,или на 1,6,а и ядрото на цс го,е коренно различно от на 1,6
Изображение
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Експеримент с Massive

Мнение от kofein »

Въпреки че темата е заключена, нека спомена, че CS 1.6 използва различен engine от CS:S, камо ли от CS:GO, Който е с Source engine 2, демек, по- модерната версия. Кажи- речи - изключено, освен ако някой не се наеме и не направи релорк на си ес го картите за едно и шест.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта