Всякакви идеи за jb

Тук ще се местят старите теми
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Всякакви идеи за jb

Мнение от HuliganaKuncho »

Тъй като пак ще се прави мода, ще са нужни всякакви идеи. Имам бекъп на мода, но сравнително стар. Ще го ползвам за основа. Нека всеки в тази тема изрази кое му харесва, кое не му харесва, какво иска да има, какво да се промени, премахне, редактира и всякакви работи. Нека всеки си излее душата, по възможност в най-подреден вид. Ще подбера най-желаните промени и ще ги осъществя, давайте вие сте, само не спамете и моля пишете по веднъж в темата.
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Melachka »

Не знам нещата, които ще напиша дали са точно идеи, но мисля, че няма да е зле да бъдат погледнати и направени нещата, които ще предложа.

1. Да се премахне бъгнатия спам плъгин - няма нужда от него, тотално излишен е. Когато някой бъгне вратата на някоя карта и натисна примерно 2-3 пъти open, за да отворя ми изписва в чата "stop spamming messages" или нещо такова и още 15 секунди чакам, докато мога да натисна. Общо взето няма никаква полза от това нещо и е нужно да се разкара.

2. Да се оправят емоциите - когато се използват хората стават невидими.

3. Да се оправи отново SAW + HE - когато си вземем тази комбинация и метнем гранатката изобщо няма файда от нея, едва взема hp на ct-тата. Ако може да се върне по старому.

4. Да се оправи бъга с картата - когато изберем някоя карта се пуска съвсем друга по 100 пъти на ден. WTF?

5. Само от пом. админ нагоре да имат право да използват командата /reset за футбола. Без sms-ерите и т.н. да имат достъп до неял

6. От пом. админ нагоре да могат да дават фд-та на играч/и или фд алл от командата /fd

7. От пом. админ нагоре да имат /rm :D

8. От пом. админ нагоре да имат командата /open. Много е полезна, защото когато на някакъв специален ден нещо се бъгнат вратите и не се отварят админа винаги може да реагира и да отвори чрез тая команда. Аз лично я ползвам много често.

9. Сървъра да се направи по default 100aa.

10. Да се сложи hot potato.

11. Да се сложи комбото.

Това са неща, които се сетих първоначално, обаче не съм в нас и пиша от телефона и нямам време изобщо, като съм си вкъщи ще пиша още неща вече от компа.
Последно промяна от Melachka на 03 Юли 2016, 20:35, променено общо 3 пъти.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от kofein »

Speed да е по- скъп (25 JBP) и да дава адекватна скорост

Dgl да е 21 JBP

Да се дават n пакове по n пъти в рунда

Да се добави комплект 2 Flash + 1 Smoke за 9 JBP, HH= 5 JBP.


Happyhour да е от 00:00 до 07:00

Freezetime = 5 sec.

Да се изчисти бъгът, при който Happy Hour не е активен през Freezetime


SMS CT = +10hp

SMS Simon = +15hp



Когато има 5 затворника ON да дава на random 2 JBP на някой в началото на всеки рунд и на повече от 5 да не дава.

Когато има 12 затворника ON да дава на random 1 Opener и на повече от 12 да не дава.

Когато и само когато има 13 затворника ON или повече да са активни съревнователните кодове за JBP (Най- бързият печели) и да дава между 2 и 6.


SIMON да разделя отборите с /football; /blue; /red; /yellow; /purple; като се синхронизират с българските версии - Razdeleni po otbori; Sin cvqt; Cherven cvqt; Jult cvqt; Lilav cvqt.

SIMON да може да дава оръжия на различните потребителите (с патрони само в един пълнител) и да може да ги отнема (без да има вариант да отнема оръжията, които не е дал).

Да се оправи бъгът, при който САЙМЪН не може да пуска специални дни 3 дни след като е пуснат ден. (Знам, че не е бъг, но все пак имаме админи и трябва да им се доверим !)

Да се оправи бъгът, при който под или над определен брой затворници не може да се пуска бокс. (Знам, че не е бъг, но все пак нека се доверим на играчите !)

Да се направи така, че когато се избере "Freegun" всчики СТ-та да са STUCK-нати.


Да се премахва автоматично Double Jump при Catch и HNS дните.



SMS потребителите да нямат право да рестартират топката.

SMS Admin = 2.40 с флаговете за SMS Admin без VIP menu

SMS VIP = 4.80 с флаговете за SMS Vip с VIP menu


+Всичко, което е казал Melachka !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Sasho.
Respected
Respected
Мнения: 507
Регистриран на: 16 Май 2014, 21:50
Ник в играта: Sasho
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Sasho. »

1. Да има евенти и да са с малко по-големи символи! :D
2. Да можем да си даваме jbp помежду си неограничен брой пъти в рунда.
3. И въпросчета да има /vupros. Да може когато админ е умрял да вижда въпроса, до сега не ставаше и някой ако бъде убит неправомерно на въпрос админа няма как да разбере дали наистина е така.
4. Magic markera също да се добави.
5. Да има glow в поне 4 цвята, както и униформи, много са готини. :D
6. Шапки също. xD
7. И емоции. xD
8. Народната топка също е много интересна.
9. Има един ден Snowball май се казваше, там се замеряме със снежни топки, супер як ден, ако го добавите сте златни. xd
10. Този anti-spam плъгин ли какво е не го добавяйте, напиша 2 пъти едно и също нещо и не ми дава да пиша в определен интервал от време, супер изнервящо, пък и ако си саймън още по-зле става.
11. И пак да се махне звука, който играчите издават при спаменето на (E).
Ако се сетя още нещо, ще едитвам.
Изображение
Изображение
Аватар
Genata
Шефчето
Шефчето
Мнения: 4475
Регистриран на: 27 Юли 2011, 17:31
Ник в играта: USS Enterprise
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Карлово
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Genata »

Да се оправи бъгът, при който САЙМЪН не може да пуска специални дни 3 дни след като е пуснат ден. (Знам, че не е бъг, но все пак имаме админи и трябва да им се доверим !)

Да се оправи бъгът, при който под или над определен брой затворници не може да се пуска бокс. (Знам, че не е бъг, но все пак нека се доверим на играчите !)

SMS Admin = 2.40 с флаговете за SMS Admin без VIP menu

SMS VIP = 4.80 с флаговете за SMS Vip с VIP menu

Твърдо не.
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от shenzo:D »

Аз предлагам , ако сме играли определена карта да не може да се играе на нея 3-4 мапа, но не знам дали ще го приемете.
Също и ония бъг с комбото да се оправи.


Изображение
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от RaPToR # »

1.Всички стари дуели да ги има.
2.Дуел със замерване на снежни топки (хрумна ми от сашо).
3.Да има combo и hot potato
4.Старото симон меню да го има с всички игри, airaccelerate 10/100 да се махне.100 да си е default.
5.Само живите затворници и симона да могат да отговарят на въпрос.
kofein написа:SMS CT = +10hp

SMS Simon = +15hp
Speed да е по- скъп (25 JBP) и да дава адекватна скорост
И как ще ги бием после?Твърдо против за това.+5 кръв, старото си е супер и 22jbp си е добре.
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от златомира »

На Last Reqùest менюто ако последния затворник избере дуел и следователно победи, като избере след това FreeGun при едно убийство оръжието му изчезва и не може да убие никой...
Да се увеличат цените на нещата във Vip Menu-то.
Да се оправи saw+he-то
Аll chat-a и Admin chat-a да имат цветове.
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Lucky »

- Задължително трябва ЦВЕТЕН ЧАТ!
Това е супер важно нещо при админите и да може да се използва единствено от админи, приети с кандидатура, защото СМС злоупотребяват, а по този начин по-лесно се забелязва от играчите и по-лесно можем да им обясним, вместо да се чудят кога съм написала това и онова (като се смесва с обикновения чат), ще е по-лесно и за нас админите и за играчите ни.

- Да изписва в горен ляв/десен ъгъл последната команда (написано нещо) от саймън. Защо? Примерно има много хора и се спами адски много, трябва да влизат в конзолата да търсят (ако случайно не са видели командата) и в повечето случаи ще умрат. По този начин лесно и достъпно могат да погледнат каква е била командата, а пък или ако малко след първа команда някой влезе и е единственият умрял, аз реша да го съживя, за да не чака... вместо саймън и аз да му даваме командата, той много лесно ще си я погледне горе и ще си изпълнява. (:

++++++++++ viewtopic.php?f=2&t=23675 темата е важна
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
Air Jordan
JailBreak Бунтар
JailBreak Бунтар
Мнения: 658
Регистриран на: 23 Юни 2015, 14:30
Ник в играта: Air Jordan ✅
Скайп профил: Лично Съобщение.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: гр. Раковски
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Air Jordan »

Да се върнат
Axe и мачетето. Да се оправи скороста на топката, едвам се рита и най-важното, SAW+He да се оправи
Аватар
Andr0
Respected
Respected
Мнения: 862
Регистриран на: 20 Окт 2012, 10:51
Ник в играта: AndrostylleR^_x
Скайп профил: mnogospamite
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Andr0 »

В началото на рундът, ако си вземеш opener/ pan... по време на freezetime-a го превръща в обикновен нож. Да се оправи.

Да се добавят различни скинове, които да се отключват. Примерно в зависимост от мимутите, които имаш в сървъра.
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от ThoR »

Като гледам всичко сте изредили. Време е и аз да възкръсна идеите които не сте ми погледнали.

Първата ми идея е Бан/Забрана за СТ. Целта е да не ги банваме от сървърите, а само от СТ отбора . Знае се че някои правят Freekill, дават невалидни команди, лигавят се и т.н.

Другата ми идея е да се добави нов евент наречен Jumpstyle event (не знам ще стане ли но поне съм се опитал). Целта е забавление и привличане на хора и да има някакво разнообразие.

Дийгъла да е 18 JBpacks
Speed 22 packs
Drugs 27 pack-a

СМС СТ - +5НР
СМС Саймън +10НР
Имам още една идея но за сигурност ще я откажете на момента.
Да се махне /give тъй като има много бунтове и ей така играчите дават много пакове на някого и примерно остава с 40 пакчета
И айде стана бунта било то с резачка или телепортация към стаята с оръжия.

Това бяха идеите ми. Лека нощ!
Последно промяна от ThoR на 04 Юли 2016, 10:17, променено общо 1 път.
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от HuliganaKuncho »

ThoR написа:Като гледам всичко сте изизредили. Време е и аз да възкръсна идеите които не сте ми погледнали.

Първата ми идея е Бан/Забрана за СТ. Целта е да не ги банваме от сървърите, а само от СТ отбора . Знае се че някои правят Freekill, дават невалидни команди, лигавят се и т.н.

Другата ми идея е да се добави нов евент наречен Jumpstyle event (не знам ще стане ли но поне съм се опитал). Целта е забавление и привличане на хора и да има някакво разнообразие.

Дийгъла да е 18 JBpacks
Speed 22 packs
Drugs 27 pack-a

СМС СТ - +5НР
СМС Саймън +10НР
Имам още една идея но за сигурност ще я откажете на момента.
Да се махне /give тъй като има много бунтове и ей така играчите дават много пакове на някого и примерно остава с 40 пакчета
И айде стана бунта било то с резачка или телепортация към стаята с оръжия.

Това бяха идеите ми. Лека нощ!
Може ли да поясниш, какъв е този евент?
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от puRple* »

viewtopic.php?f=259&t=22960
Това ако успееш да го направиш и ти допадне разбира се си най-лудия!
+ може да махнеш Catch day, много се бави и има много спорове точно заради него.
Изображение
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Melachka »

puRple* написа:viewtopic.php?f=259&t=22960
Това ако успееш да го направиш и ти допадне разбира се си най-лудия!
+ може да махнеш Catch day, много се бави и има много спорове точно заради него.

Аз съм против този day да се маха! Харесвам го и то не сами аз го харесвам, много хора го харесват и този day се играе редовно. Този day го имаше и преди, трябва дс го има и сега. Заедно с HNS, разбира се.
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от WHITE SHADOW »

Да бъдем честни - ако нямаш double jump на catch day нямаш никакъв шанс да си последен, аз също съм За да се махне денят. Дори бих искал да ограничите привилегиите на виповете/смс админите.Не желая всяко дете със пратен смс от телефона на мама да ми спами по all chat-а. Също съм За да се премахне double jump за всички :) Да се добави recentmaps , да се премахне freegun и на негово място да се добави друг вид дуел , може би дуел с random оръжие. Както каза варната - да се премахне /give опцията или да се лимитира до 10 пака на човек :)
Изображение
Изображение
Аватар
HuliganaKuncho
Respected
Respected
Мнения: 1385
Регистриран на: 14 Дек 2013, 15:10
Ник в играта: HuliganaKuncho
Скайп профил: petar.sub12
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от HuliganaKuncho »

Моля гласувайте и тук.
Changelog-a до сега:
1. Премахване на anti-spam плъгина.
2. Премахване на емоциите (временно).
3. Оправяне на saw+he.

4. Оправяне на смяната на картите.
5. Командите /reset, /fd, /rm и /open да са само за членове на екипа. – ФЛАГ m
6. Увеличаване цената на Speed на 25 пакета.
7. Да може да се дават колкото и когато пожелаят пакети.
8. Да се добави 2x flash + 1x smoke за 9 пакета.

9. Happy Hour от 00:00 до 07:00.
10. СМС потребителите да имат +10 кръв като СТ и +15 като Саймън.
11. Да се добави Reward System - от 1 до 5 затворника - 2 jbp безплатно на произволен играч всеки рунд, от 6 до 12 - безплатен opener на произволен играч всеки рунд, над 13 играча кодове за пакети.
12. Да се оправят цветовете и да се добавят команди /football, /red, /blue, /yellow, /purple.
13. Да може да се разделя по glow и по футболни екипи на 2 и на 3 отбора (червен, син и лилав).
14. Саймън да може да дава оръжия с малко патрони.
15. Само членове на екипа да могат да пускат когато пожелаят спец. дни.
16. Да може да се пуска бокс при над 2 живи затворника.
17. При Freegun СТ да имат малка скорост.
18. При hns/catch дните, да няма double jump.

19. Да добавя /vupros.
20. Да добавя шапки.
21. Звука при бутона Е.
22. Да добавя /race.

23. Snowball day и duel
24. Различни модели при шоп1
Средни пръсти от морето до небето, #хаштаг Кънчата хлг, искренно ваш враг.
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от novachrono »

За спаменето по алл чата имате опция гаг, която да използвате. Дали са пари за тези права и свестни хора, които да ги използват за благото на сървърите.Пък когато пак говорят, съхраняваш доказателството и се оплакваш и хоп - правата ги няма.

Предлагам да се добави Combo Duel , и Event Duel (Event на екрана, първият взел евента живее, другият автоматично се самоубива, а победителя да печели рандом пакове от 3 до 6.)

/ball - Достъпна от СА нататък.
Да има 5-6 glow (Червен, син , жълт, зелен , и лилав) , да има и Unglow опция.
Да се добавят и костюмите за футбол, които бяха само два цвята, да се направят в същата бройка.

Да има нови и по-хубави шапки.

Да има Happy Hour (В даден час, всички играчи да имат достъп до /hats)

Естествено и да се добави glow и различен skin на Simon, за да се различава.
Да оставя следи от стъпки, а не точки.

Да има различни скинове затворници, имайки предвид, че някои са за хората с привилегии. Да има мъжки и женски скинове, да не се сърди никой. :D

amx_givehat - Достъпен за ПА и нагоре.

За сега само толкова се сещам.
Аватар
RaPToR #
Активен
Активен
Мнения: 395
Регистриран на: 27 Юни 2015, 14:19
Ник в играта: DVG
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от RaPToR # »

Предлагам всеки терорист, да може да си сменя скина на затворника (бял, жълт, розов,оранжев, май бяха толкова).Така ще е по-интересно и може да се слее със средата по време на криеница (примерно с бял скин, докато се крие в дърветата в jb_snow).
Да се добавят и Female модели, на затворници и надзиратели.Както и при затворниците да има различни цветове.
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: Всякакви идеи за jb

Мнение от Lucky »

+ да се добави event или words, както е казал Spy - да излизат много различни думи, обвързани в изречение, което да няма никакъв смисъл, от което да се получава някаква игра (без тази игра да дава някакви пакети при побеждаване)

+ пак по идея на Spy да се направят точки, а не стъпки

+ да се сложат различни нови скинове за вип/смс и админи, приети с кандидатура - ще има разнообразие, нови смс (да се надяваме) и приток от хора (ако се хареса да се коментира какви да са скиновете, има доста из нета)

+ по идеят на raptor да можем да си избираме цветовете, но да се прави 1 път на рунд и то само, ако си мъртъв и/или да избереш, докато си жив, но да ти го сменя чак на другия рунд, защото така ако бунтиш и избягаш, ще си смениш цвета и е кофти - важно

+ моля кънчо да погледне моята тема, има доста важни и нови неща там, мислила съм ги и с други хора, на които им допадат

+ ъхх... и да се направи равностоен и дори да се махне деня Catch The T ... много тъпо става, като 10 от 15 го кажи терористи нямат двоен скок, а пък примерно само 1 от 5 полицая имат, никакъв смисъл да си кажа честно и примерно няма админ, който да контрулира ДО НЯКЪДЕ ситуацията, аз няма как да им кажа "спирай този двоен скок, много е тъпо, няма да ви хванат никога, картата ще свърши, другите чакат", при положение, че хората чакат - отегчават се - заминават си и постепено сървърът се изпразва, нека или се забрани двоен скок на всички или направо да се сложи двоен скок за всички на този ден или определена гравитация, някакси да се измисли да е равностойно и без да циврят хората, понеже и на мен не ми е приятно и си го изключвам в повечето случаи..
I'll see you soon then..
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта