Оплакване от админ - fondos

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
darkstylle[R]
Новак
Новак
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Мар 2018, 22:18
Ник в играта: bandita
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ловешкия затвор
Обратна връзка:

Оплакване от админ - fondos

Мнение от darkstylle[R] »

1. Nick на Админа: fondos
2. IP на Админа: (Необходимо е ако Админът не е с Админския си nick)
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Надявам се да съм пуснал темата както трябва , ако гледате демото конфликтът се образува към края , ядосах се че гагна приятелите ми , и затова казах някой неща с хумористична цел и получих гаг за 1 седмица !? За нещата който казах ПРЕДИ да получа гаг не мисля , че правилното наказание е период от 1 седмица . След това писах на админ чата да го намали , той не направи нищо освен да заплаши с бан , тогава избухнах и го напсувах в момент на гняв казах някой лоши думи за което се извинявам , но това не го оправдава защото той първи ме провокира със шокиращия гаг . Следователно получих бан за 1 ден .
В случая и аз съм виновен трябваше щом ме гагна да излезна от сървъра и да се оплача , а не да продължа да му пиша .
Може да се чудите защо чата от време на време се скрива ? - защото съм бинднал копче което да ми скрива чата като играя понеже ми спада фпс от чата .
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър).
- https://ndox.abv.bg/download?id=ee81840538
5. Сървър: SS Bhop Only
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Мнение от Nixe »

Даже ти е малко, админа е с пълното си право :p
Последно промяна от puRple* на 20 Мар 2018, 00:49, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да пишеш по такива теми!
Аватар
novachrono
Respected
Respected
Мнения: 1211
Регистриран на: 04 Дек 2014, 22:15
Ник в играта: -/-
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от novachrono »

Привлече ме заглавието, за това реших да обърна внимание, модератора да секне гласа ми ако реши -

Не намирам идеята ти за оплакване много адекватна, при положение че шегичките за ушите на фондоса бяха приятни само първите няколко дена, дори и за мен, няма да лъжа. Бих казал че гага е заслужен, при положение че заяжданията и обидите тук са системни, не са рядко срещано явление.
И се учудих как не ти шибна и едноседмичен бан, та такива хубави неща писа за него в админ чата.

Код за потвърждение: Избери целия код

(PLAYER) banditat : SHTE SE OPLACHA WE MANGAL USHAT
(PLAYER) banditat : MAMKATI CI*ANSKA (тук го цензурирах)
(PLAYER) banditat : POMIAR E
Много искаш да намекнеш че искаш да се оплачеш от него, сякаш нещо ще се случи, при положение че админа е в пълното си право.
Някъде ти куца логиката ама не знам къде.

Единствената ми критика към фондоса е - да беше нашил гаг за 1 седмица и на тримата, а не така шашаво, защото и тримата в крайна сметка са *ненужно*.
Офтопик:

Код за потвърждение: Избери целия код

корумпиран
Изпратено на: 20 Мар 2018, 00:54 
От: darkstylle[R] 
До: Naskoy ;] 

корумпиран "ВИП"
Нищо ново не ми казваш.
Последно промяна от Excione ツ на 20 Мар 2018, 02:39, променено общо 1 път.
Причина: Спазвай добрия тон!
Аватар
fondos
LEVSKI SOFIA
LEVSKI SOFIA
Мнения: 1390
Регистриран на: 18 Окт 2013, 14:02
Ник в играта: fondos
Скайп профил: vjelyazkovv
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Мнение от fondos »

Направо ми изпълни душата с това оплакване. Твоите 'приятелчета' се държат като пълни *ненужно*. Ако нямаше админски контрол просто не ми се мисли на к'во щеше да прилича сървъра в момента.. особено с такива играчи като вас. Честно казано ми писна. Затова ще ядете гагове и банове по седмица, а в крайни случаи и по повече. Още 10 оплаквания пусни ако искаш.
Видя ли заяждане, провокиране, или нещо с което да разваляте спокойната игра в сървъра - ще ви шибам накзанията и това е.
Нали знаеш, че няма да оставя точно вие да ми се качвате на главата? Обиждате, кълнете, и не те е срам да пуснеш оплакване? Просто не знам какъв нахалник трябва да си, за да направиш подобно нещо.
Горките вие :reve:
Последно промяна от Excione ツ на 20 Мар 2018, 02:40, променено общо 1 път.
Причина: Спазвай добрия тон!
Изображение
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: Оплакване от админ - fondos

Мнение от JukeCity »

Админът няма да се наказва.
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта