Оплакване от администратор XTSY

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

1. Nick на Админа: XTSY
2. Причина, поради която искате да бъде наказан: Действието се разви на картата "hns_floppytown", която много от вас знаят и харесват (нищо против, но нямате вкус). Влизам аз в сървър-а и тъкмо тогава идва автоматичния "vоте" за смяна на карта. Почти всички (около 10 човека), избрахме картата "rayish_sunset" да представлява терена на нашето бъдещо удоволствие, но за съжаление то беше прекратено след като администраторът от който се оплаквам точно в момента реши да си даде свое собствено избиране за карта, след като вота беше решен и сигурно оставаха 50 секунди до смяната на картата. Причината поради която главно се оплаквам е, че този номер не е правен за първи нито за втори нито за десети път. Той се случва почти всеки ден, защото никой от админите не е компетентен. Да тука сигурно ще поискате доказателства, но аз нямам и не претендирам да предприемете някакво действие по последното ми изрчение, а просто да обърнете отношение, защо наистина се вбесих и реагирах по абсолютно разбираем начин накрая на демото. Не, че се защитавам, даже напротив искам да бъда наказан, но искам и администраторът да получи някакви санкции. Не ме интересува, колко е главен, колко е гладен и т.н. Преди всичко - всички сме хора на този свят, а преди всичко във виртуалния свят ние сме просто играчи, независимо какви права за "злоупотреба" са ни дадени. Моля написаното да бъде прочетено внимателно и обмислено по възможно най-точния начин, а именно да се поставите на мое място и на мясотото на админа. Разбирам че той има предпочитания към други карти, всички ние имаме.... Точно за това мнозинството направи своя достоен избор и избра картата, която най-много искахме да изберем (логично). Нищо лично към господин XTSY, даже напротив искам искрено да му се извиня за реакцията ми на края на демото, но искам и той да си понесе последствията с гордо вдигната ръка от клавиатурата, защото всички знаем че това което направи не беше достойно и не се хареса...поне на мен.
3. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър). - http://www.mediafire.com/download/iwxow ... BSS%5D.dem
4. Сървър: HNS
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от kofein »

Нека господин XTSY се изкаже, Аз моето мнение за демото имам.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

Съжалявам, че пиша наново и наистина се извинявам за грешните думи. ЗНАМ ЧЕ СЪМ ВИНОВЕН И ПОДЧЕРТАВАМ, че исках да си получа заслуженото, но админът отново е в грешка и сега ще ви демонстрирам защо. Може би трябваше да бъда баннат, но "Permament" Гаг е нещо което с годините трябва да си натрупвал срещу някой и наистина да го заслужаваш. Както казах, това че си админ не те прави по свещен от нас и ако се засмилиш в тоя сървър през 2 мин се псуват, но не ги наказваш. Но щом накърних твоето нише състояние на "бени бланко", много се извинявам, но си го заслужи. Просто моята реакция не беше уместна, трябваше вместо това веднага да се оплача, без да се занимавам да ти накарнявам егото по аморален начин.

СЛЕДВАЩОТО ДЕМО Е КАЧЕНО С ЦЕЛ ДА ДОКАЖЕ :

- Мапа преди ethernal, floppytown, от който ние избрахме rayish_sunset, имаше повече играчи от колкото, след като админа смени на "ethernal". Това го доказвам с цел да не се оправдаеш - "ама ние тва го правиме за доброто на сървъра и да запазиме играчите". Е в случая не успя, защото никой не искаше да сменяш картата, 75% си избрахме честно и почтено "rayish_sunset".

- Незаслуженият ми "permament" гаг. И НЕ НЕ ЛЕФТНАХ ЗАЩОТО МЕ БЕШЕ СТРАХ ОТ КОМАНДАТА ТИ, която повярвай ми употребил съм много повече пъти преди тебе, бил съм и съм админ в най-елитната верига в България, няма да споменавам имена. Влязох защото бях афектиран и исках просто да отпуша малко и започнах чат (който беше леко просташки, но имено затова го започнах) с играча "Reizy!" или нещо от този сорт (пичага бях те видял за първи път и за пореден път се уверих, че понякога хора които не познаваш биха те защитли повече, от колкото най-близките ти, това не знам в ква връзка го кавам. Сори но не ти запомних ника :D). ПРЕТЕНДИРАМ, че заслужавам не повече от няколко дена бан, защото признавам и преди съм се провинявал чрез псувни, но отново подчертавам че всеки ден се псуват non-stop в тоя сървър.

DEMO : http://www.mediafire.com/download/dtbf9 ... xtsy_2.dem

:bgflag: Тука ще прострем "накърненото достойнство" на уважаемият Г-н ектсу
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от XTSY »

Така това го очаквах с оплакването и да лъжеш също го очаквах повярвай ми такива като тебе са всеки ден в тоя сървър от вече 5 години. Сега да започнем от самото начало на твоето оплакване срещу мене, не бяха 50 сек. до края на картата както казваш ти и нямаше вот от сървъра. Сега да ти кажа защо смених картата защото всичко живо в сървъра искаше смяна и само ти ревна защо сменям и след като не стана на твоята ме псува на майка и излезе и да на тебе специално ти набирам от доста време защото няма ден няма влизане от твоя страна в сървъра ти да не напсуваш някого включително и мен и всеки път ти правя компромис както на повечето играчи но когато някой админ си свърши работата ето го оплакването в сайта/форума. Няма да ти се обяснявам в любов на тебе и ако някой ти махне гага сложен от мене и пак те видя да псуваш когото и да е било няма да е само гаг и то прем. аз лично ти го обещавам на тебе :ban:
Изображение
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

Искам само да изясня едно нещо, аз влизам вътре да ми бъде приятно и да играя карти, които на мене ми харесват. Ти като админ трябва да уважиш решението на "мнозинствното" на сървъра, а не да си пуснеш ново вотче, за втората ти любима карта (примерно). И напротив "vote"-а беше от сървъра, защото много добре видях, че имаше и опция да изберем "map extending", на "вот" не може да се сложи такова нещо, но няма да го обяснявам на тебе, все пак си админ от 5 години. ^_^

За псувните няма да коментирам, признавам си че съм псувал, но преди да ме гагнеш пермаменто само заради една обида и знаеш, че съм си в правото, се замисли колко наистина го заслужавам. И знам,че осъзнаваш че си виновен, защото АБСОЛЮТНО всички админи в HNS сървър-а, са го правили тоя номер, да си дадат вот за карта по тяхно желание, само защото не им се играе следващата. МОЖЕШЕ ДА ИЗЧАКАШ поне 15 мин да поиграеме на сънсет и тогава да питаш за вот или просто да беше лефтнал като не ти хареса, както аз направих. А и още нещо, докажи си тезата и причината да ме гагнеш "permament", както аз доказах абсолютно всичко написано без частта с "многото админи и вотовете".
А и вместо да ме заплашваш с команди, земи помисли малко обективно над нещата. Помисли обществото на кво дережде и защо всички винят "държавата", като проблема е че хората си я създават такава. Намеквам, че липсва "мисълта" за другия и гледаме да угодиме само на собствените си гъзове.
Поздрави и запомни, че не искам да си останем с лоши взаимотношения след тази случка, защото и 2мата имаме вина. Аз признах своята, направи същото.
Последно промяна от -HolySqeak- на 22 Юни 2016, 23:04, променено общо 1 път.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от kofein »

Има ли демо именувано "xtsy 1" и ако да желая да го предоставиш; ако не очаквам смислено обяснение защо демото е именувано "xtsy 2" !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

Демото от първия пост е първата част, просто не го преименувах.
Аватар
MuLTi!KILL.
Баннат
Баннат
Мнения: 95
Регистриран на: 27 Апр 2016, 11:59
Ник в играта: WxW
Скайп профил: electro-kick
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ruse

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от MuLTi!KILL. »

Админа се е доказал,че не е в нарушение за разлика от теп.
Бесмислена тема.Да се слага ключ обарнал си го на facebook .
Последно промяна от JukeCity на 22 Юни 2016, 23:16, променено общо 1 път.
Причина: Спам.
Hello Bitches...
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от Yondaime »

Заслужаваш си перма гага постоянно ме псуваше и лефтваше когато бях ПА и след като разбра че съм СА спря да бягаш........!
Аватар
[THK]-Goodness*
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 20 Окт 2012, 17:35
Ник в играта: [THK]-Goodness*
Скайп профил: tedo200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Russe
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от [THK]-Goodness* »

Виж ся, Кофеинчо. Мога да еба майка ти цял живот и да ми ражда по 20 деца, но няма смисъл ,след като след 2 дни ще отиде в Рая... Админчета, мога да го слагам цял живот на бащите ви проклети и да ядете сонети. Лека вечер от мен и приятно лапане!
Последно промяна от kofein на 22 Юни 2016, 23:13, променено общо 2 пъти.
Причина: +1 предупреждение! ЕДИТ: kofein - Благодаря за предложената услуга, но аз мога да изпълянвам същите дела с поне 50% повече КПД ! Можеш да изключиш интеренетът си и да не се мяркаш повече с тези коментари изписани с мазните си пръсти по прашната клавиатура
Football is My Life!!!

Изображение
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

очаквам демота и снимки достатъчни за пермамент гаг
аз твоите име не споменах и точно тебе имах предвид като казах че постоянно си сменяте на любимите карти, разбираш ли тука говориме по скоро за тва кой злоупотребява с правата a ne кой кого псува и другото което е тоя преди тебе дето е писал ако може поне да беше някой който осъзнава моля ви спрете да пишете по тази тема искам решение от по главен администратор защото само ми я цапате и ме карате и аз да пиша по супер неграмотния начин peace
Последно промяна от -HolySqeak- на 22 Юни 2016, 23:12, променено общо 1 път.
Аватар
[THK]-Goodness*
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 20 Окт 2012, 17:35
Ник в играта: [THK]-Goodness*
Скайп профил: tedo200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Russe
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от [THK]-Goodness* »

:nono: Няма да закачате Холи, помияри!
Последно промяна от monster на 22 Юни 2016, 23:13, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение!
Football is My Life!!!

Изображение
Аватар
-HolySqeak-
Новак
Новак
Мнения: 9
Регистриран на: 29 Май 2016, 12:39
Ник в играта: HolySqeak
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от -HolySqeak- »

Ако няма да бъде отсъдено нещо справедливо (отново споменавам, че съм готов да поема бан) и само ще се защитаваме, защото сме много лудички по добре да отида в съда. Там може да отминат 1 2 години ама пакпо добре, че поне мога да си ги псувам на свободна воля извън сградата
Аватар
imp0ss!bLe ;]]
Новак
Новак
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Авг 2015, 22:10
Ник в играта: ]
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от imp0ss!bLe ;]] »

Az iskam da kaja na XTSY da mi qde uq are gag me e blk
Последно промяна от JukeCity на 22 Юни 2016, 23:19, променено общо 1 път.
Причина: +1 предупреждение!
Аватар
Scrolle[R]
Новак
Новак
Мнения: 4
Регистриран на: 02 Яну 2015, 18:36
Ник в играта: scroller
Скайп профил: plami-psp1
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от Scrolle[R] »

ей мърши такива ако кажете още една ще ви флудя докато не ви гръмнат лан картите ай чао и лека вечер що ми се спи.
Последно промяна от kofein на 22 Юни 2016, 23:35, променено общо 2 пъти.
Причина: + 2 предупреждения, едно за офанзивни думи към екипът, събран от проекта SlackServ.COM, и едно заради заплахи, абсолютно забранени в нашият форум + сайт + сървъри.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от администратор XTSY

Мнение от kofein »

Тъй като съм човек, който разбира хорските проблеми и уважава мнението на потребителите. !

На играчът пуснал оплакването гагът ще се премахне след една седмица считано от този час !

На играчът "Reyz !" ще бъде наложен gag заради неприличните реплики отправени към дълбоко уважаваният и ценен от нас админ - XTSY, както и по лична негова молба, виждаща се на демото- ще му бъде наложен GAG от една седмица !

Към админът XTSY е отправена писмена забележка относно спонтанния вот за карта, въпреки избора на играчите. Забележката се състои в молба да не биват извършвани повече подобни действия !
Офтопик:
Забавлявайте се без цинизми, без заяждане, без простотии. Ако имате забележки, пуснете ги под формата на запитване, а не под формата на оплакване, тъй като в последните месеци забелязвам В ОПЛАКВАНИЯТА повече провинения на оплакващият се, отколкото на УЖ провинилят се.
Мерси. Темата е приключена.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта