Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Тук ще се местят всички теми, които са приключени.
Заключено
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от pnk1 »

1. Nick на Админа: puRple* [haze] !
2. IP на Админа: 130.204.x.x
3. Причина, поради която искате да бъде наказан: Гагнах даден играчм поради това, че не спира да се заяжда с мен за 10 минути. Това че haze и Niklaus си е техен проблем. Както и да е мисля че... едното предупреждение не му е стигнало на haze, моля да бъде наказан и не спираше да ungag-ва нарушителя!
4. Доказателство: (За предпочитане демо, то се записва в папка cstrike, с името на съответния сървър).
http://dox.bg/files/dw?a=6727819a21
5. Сървър: SlackServ.com # HideNseek 100aa
Офтопик:
Наглостта на тези два администратора няма край, моля да им обърнете внимание! :)
Последно промяна от monster на 18 Май 2016, 19:15, променено общо 1 път.
Причина: Редактирано заглавие!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Несправедлив Бан

Мнение от puRple* »

18. Забранено е оспорване и махане на gag наложен от член на екипа
  ● Наказва се с: Отнемане на съответен флаг, при следващи по-сериозни нарушения - права.

Ламер, бот, нуб за тия думи не се наказва. Махнах гага и щях да го предупредя все пак да спре, но ти продължи и то веднага.
И ти се заяде с мен, но както видя не те гагнах ?
Все пак аз съм Сървър Админ а ти СМС и нямаш право да оспорваш мнението ми в сървъра. Както виждаш - правило е
+ казах ти след като му махна гага първия път да спреш но ти продължи
Изображение
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от pnk1 »

Аз съм сложил демото и се вижда как се заяжда, точка по въпроса, а това че ти му махаш гаг за това че се заяжда всъщност е твоя грешката, аз си му сложих много правилен гаг, защото не спря да се заяжда от миналата карта и точка по въпроса.
Няма какво да говоря, в демото се вижда всичко!
Аватар
Yondaime
Активен
Активен
Мнения: 302
Регистриран на: 21 Ное 2015, 18:22
Ник в играта: reverse
Скайп профил: stoilow_strike77
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Пазадржик
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от Yondaime »

Значи сега аз съм те репортвал вече за нереален гаг ,но все още не е прегледано, това ти е 2ри случай за гаг който е незаслужен + това постоянно се заяждаш с мен без видима причина и сега се опитваш да изкараш мен виновен ли немога да разбера,банът който пърпъл ти е сложил е напълно заслужен
Аватар
Melachka
Много Добър
Много Добър
Мнения: 686
Регистриран на: 25 Апр 2015, 16:02
Ник в играта: Melachka
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от Melachka »

Изгледах демото, много нагло държиш сметка на колегите относно това какво вършат, как го вършат и защо. Този бан ти е твърде малко. Играч с такова поведение винаги трябва да си понесе наказанието и лично аз ако бях банът ти щеше да е не по-малък от 1 ден с reason ,,Laming", пък ти отивай се оплаквай където си поискаш. Помисли внимателно над нещата, които съм ти написал и ще разбереш, че съм прав. Колегите не са длъжни да ти дават нон-стоп обяснение за това кое вършат, как и защо, съветвам те да си обмислиш поведението разумно и да опиташ да се подобряваш, защото в противен случай този бан няма да ти е последен.
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Несправедлив Бан

Мнение от ThoR »

puRple* написа:18. Забранено е оспорване и махане на gag наложен от член на екипа
  ● Наказва се с: Отнемане на съответен флаг, при следващи по-сериозни нарушения - права.

Ламер, бот, нуб за тия думи не се наказва. Махнах гага и щях да го предупредя все пак да спре, но ти продължи и то веднага.
И ти се заяде с мен, но както видя не те гагнах ?
Все пак аз съм Сървър Админ а ти СМС и нямаш право да оспорваш мнението ми в сървъра. Както виждаш - правило е
+ казах ти след като му махна гага първия път да спреш но ти продължи
Това мнение стига да ти размъти ума в главата ти. Тъй като не исках да си губя времето да го гледам реших да гледам конзолата.
Нека да си изкажа моето мнение.
Думите нууб, ламер , бот са обидни за ядосани геймъри като теб. Не стига че пърпъла маха гага пък ти продължаваш. Кви сте вие играчите да се правите на големите работи. Туй все едно аз да се фукам че имам Самсунг Галакси S6 Edge (примерно).Съветвам те да се учиш от тях щото са примери за подражание. Тука не ти е Лига или ЦС:ГО за да гагваш за това. Така сте се нацъкали яко с тея игри че тея думи които изрече Алекс ви се забиха в главите. Бана е справедлив няма кво друго да кажа.
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от pnk1 »

Само дето не съм го гагнал за бот, нууб и т.н., а за заяждане, което не спираше или това не го разбра ;)
Да не говоря, че не аз се заяждам, ами Niklaus и haze са тези които се заяждат, ама то какво да разправям и без това е пропаднала работата в сървара, просто нямам думи :lmao:
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от ThoR »

Не ме интересува дали нямаш думи или имаш. Единственото пропаднало тук си ти и безмисленото ти оплакване. Ако някой се интересува от това че нямаш думи отиди в собствената ти баня и си мисли там думите за да ги имаш в бъдеще.

Няма да пиша повече да не се превърне темата в чачат.
Последно промяна от kofein на 19 Май 2016, 00:38, променено общо 2 пъти.
Причина: Мнението не е свързано с естеството на темата ! +1 Предупреждение.
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от kofein »

pnk1 - ти нямаш абсолютно никакво право да оспорваш мнението на член от ЕКИП-а,

също така искам да видя и HideNseek[SS](1), тъй като или демото е изрязано (хе-хе) или не знам поради коя причина си предоставил непълно демо и то с (2) отзад.

Според демото, което си представил бана е заслужен, а ти можеш да си изгубиш гаг правата във въпросния сървър.
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
Shterev
Новак
Новак
Мнения: 31
Регистриран на: 23 Ное 2015, 17:01
Ник в играта: phameoux
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от Shterev »

Изгледах малка част от демото,и съм напълно против твоето действие
Неможе мен да са ме псували и накърнанявали пред останали админи и те са виждали че аз не ги гагвам,а ти за 3,4 думички да му теглиш гага + това заставам зад Сървър Админ,защото неговото решение пред СМС админа е закон!Няма повече какво да се обсъжда тази тема.
П.С. А,да естествено да не забравя.Помниш ли как на роофтопс ме обиждаше и аз не те гагнах,само за да не те излагам пред другите ?
"Човек е господар на думите си,преди да ги изрече,и техен роб,щом ги изрече"
Конфуций
Аватар
pnk1
Новак
Новак
Мнения: 47
Регистриран на: 09 Май 2012, 00:05
Ник в играта: pnk1
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: България, гр. София
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от pnk1 »

Не помня такова нещо, а доказателството къде е или даваш напразни обвинения :)
Аватар
XTSY
Respected
Respected
Мнения: 1034
Регистриран на: 29 Авг 2011, 00:01
Ник в играта: XTSY
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от XTSY »

Случайно някой червен или екип банове да се изкаже по темата и да се приключва че стана голям разтегнат локум тая тема
Изображение
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Оплакване от несправедлив бан - pnk1

Мнение от kofein »

kofein написа:pnk1 - ти нямаш абсолютно никакво право да оспорваш мнението на член от ЕКИП-а,

също така искам да видя и HideNseek[SS](1), тъй като или демото е изрязано (хе-хе) или не знам поради коя причина си предоставил непълно демо и то с (2) отзад.

Според демото, което си представил бана е заслужен, а ти можеш да си изгубиш гаг правата във въпросния сървър.
Това е ?
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Заключено

Обратно към “Приключени теми”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта