Waldy "Графит"

Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от Waldy »

Димитрова. написа:Защо не им сложиш някой цветове? Попринцип и аз рисувам графити и мисля, че и с цвят ще е хубаво. :]
Губи се същността на картината. :mnms:
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
Димитрова.
Активен
Активен
Мнения: 363
Регистриран на: 27 Авг 2015, 21:24
Ник в играта: Dzh.
Скайп профил: Ligla_Petq
Вашият пол е: Жена
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от Димитрова. »

Напротив, имам няколко подобни и някой са с цветове.. : ]
Идва време,когато някой спира да ти липсва...
Но не защото не го обичаш,а защото си свикнал
него вече да го няма..
Аватар
mazeCarptor
Прекалено добър за тук
Прекалено добър за тук
Мнения: 275
Регистриран на: 07 Авг 2014, 05:01
Ник в играта: Igra4BezGashti! cocoNUTZ
Скайп профил: Лс.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Зад теб!
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от mazeCarptor »

Waldy написа:Виж подписа и ще разбереш дали са мои ! :victory:
Доста подло, ако питаш мен, да крадеш идеите на някой и да ги представяш за твои, като прерисуваш и пльоснеш твоя "таг" да не мислиш, че ти си ги измислил? :thumbsdown: :thumbsdown:
Разгледайте тоя пич, известен като "wizard"
https://www.youtube.com/user/cholowiz13
Ако имате време можете и да намерите "рисуваните" от "Waldy" графити в профила му.
Първо с молив си правя перспективата и после с маркер си оправям другите работи.
К'во? Да не казваш, че ти си ги измислил? :headbang:
Ако бях на ваше място направо бих изтрил темата, тва си е пълна подигравка с работата на "wizard".
#Да прерисуваш нещо и да го представиш като свое .. :boza:
Waldy написа:Да, гледал съм. Бях нов в този стил и ми беше някак си трудно. Никога не съм прекопирвал. Може да се каже, че от малак гледам всякакви картини и ги рисувам. Бих искал да видя картините на iHate ако е възможно.
Като ще прерисуваш не ги представяй за свои :mnms:
Поне "прекопирай" тага на създателя, не да слагаш твой и да твърдиш, че са твои рисунките. :mnms:
пс. И аз ги имам рисувани същите, даже по "убави" , ама не съм ги представял за свои :)
Последно промяна от mazeCarptor на 08 Сеп 2015, 00:36, променено общо 1 път.
Изображение
Офтопик:
Изображение
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от puRple* »

Имаш ли направени на стена, за това са графитите :D Иначе като цяло са хубави, имаш ли нови ?
Изображение
Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от Waldy »

Добре бе машино, искам да видя твои изработки. Не съм ги мислил аз, казал съм по-горе нито съм прекопирал. Знаеш ли какво е да прекопираш ? Всичко това е гледано и рисувано на ръка от мен, ако ти успееш да направиш същото без да слагаш листа на монитора тогава изказвай мнение. Хейтъри навсякъде, предоставил съм ти лично мое творение в предишните коментари рисувана през 2012 и от тогава не се занимавам с конкурси с една дума професионално.. Айде когато направиш същото тогава искам да го видя. :hmm: :hmm:

#puRple - нямам, а и от години не се занимавам, но мисля да понаправя някоя друга скоро време.
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
floddy
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1589
Регистриран на: 26 Юли 2014, 13:42
Ник в играта: * ` floddy
Скайп профил: floddy18
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Bedroom Beach
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от floddy »

Наистина са много хубави всичките. Нищо, че ги гледаш от компютъра като идеи после ги рисуваш ти, все пак не е лесно да го нарисуваш същото отново, изисква се много старание и внимание. Браво и направи още някои да видим сега как се справяш.
Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от Waldy »

Първо искам да кажа, че не пиша след всеки един коментар, защото трупам мнения... напротив, просто изказвам мнение.

Благодаря ти floddy, съмнявам се да успея да направя нещо хубаво, но ще пробвам. Неделя ми е свободен ден и тогава ще се заема.
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от puRple* »

Гледай идейки от интернет, различни стилове и т.н. и ще стане работата.
Изображение
Аватар
mazeCarptor
Прекалено добър за тук
Прекалено добър за тук
Мнения: 275
Регистриран на: 07 Авг 2014, 05:01
Ник в играта: Igra4BezGashti! cocoNUTZ
Скайп профил: Лс.
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Зад теб!
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от mazeCarptor »

Waldy написа:Добре бе машино, искам да видя твои изработки. Не съм ги мислил аз, казал съм по-горе нито съм прекопирал. Знаеш ли какво е да прекопираш ? Всичко това е гледано и рисувано на ръка от мен, ако ти успееш да направиш същото без да слагаш листа на монитора тогава изказвай мнение. Хейтъри навсякъде, предоставил съм ти лично мое творение в предишните коментари рисувана през 2012 и от тогава не се занимавам с конкурси с една дума професионално.. Айде когато направиш същото тогава искам да го видя. :hmm: :hmm:

#puRple - нямам, а и от години не се занимавам, но мисля да понаправя някоя друга скоро време.
Хаха, приятелю много грешиш. Едно е да копираш чужди идеи, друго е да измисляш свои и да имаш собствен стил.
Никакъв талант няма в теб, освен, че можеш да направиш некви прави/криви линийки
Нищо лично, ама твоето не е талант, рисувам много по-добре от теб и не ми се занимава с детинщини, ако искаш и handshow ще ти направя, стига и ти да го направиш! Мои изработки ще ти представя ако искаш, с пейнта рисувам по-добре :D
Не искам да се заяждаме с теб, ами да направим един "Арт батъл" ако си толкова надъхан.
Айде да не става спам, по темата казвам, че ти липсва артистичност и въображение. Като гледаш клипове в интернет можеш да комбинираш различни стилове и да направиш нещо различно от оригинала. 2/10 ако искаш и оценка, за труда :)
Изображение
Офтопик:
Изображение
Аватар
Waldy
Зарибен
Зарибен
Мнения: 519
Регистриран на: 02 Авг 2012, 15:12
Ник в играта: Waldy
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: Waldy "Графит"

Мнение от Waldy »

Много говориш. Покажи ми ти какво можеш. ;)

Ето още нещо от архива (изложба "Св. Трифон Зарезан" гр. Сунгурларе - I награда):
Изображение
"No matter how many mistakes you make
or how slow you progress, you are still away
ahead of everyone who isn't trying!"
Публикувай отговор

Обратно към “Други”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта