[Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

[Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Excione ツ »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) - Имам, скоро 19.
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! - Нямам ги, но ще наваксам.
3. Напишете Вашето име! - Теодор
4. Напишете Вашия ник! - Shefa & Excione
5. За кой сървър кандидатствате? - JailBreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? -
*За сайта - не желая да съм полезен и/или да бъда занимаван със нещо различно от сървъра, в който искам права!
*За форума - не желая да съм полезен и/или да бъда занимаван със нещо различно от сървъра, в който искам права!
*За сървъра - Лекции, разяснение на правила, поощтряване по мое усмотрение, допринасяне на добро настроение.
7. Задължително Skype за връзка: - Не желая да ползвам тази програма повече.
Кандидатурата ми не е бъзик. Не желая да имам общо със Skype драмите, не желая да общуват с мен хора, които са ми неприятни или досадни, не желая да ми бъде нарушавано спокойствието и настроението. Живо & здраво!
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от shenzo:D »

Преди да дам вота си искам да те попитам Дали държанието ще ти е друго , а не дори на бъзик да обиждаш по микрофона ( оная случка с Кънчо)?


Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Drea<M>40 »

Лигавиш се и държанието ти не е добро.Сигурен съм, че не ти пука за веригата.Даже кандидатурата ти е пусната на бъзик.Против

Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Excione ツ »

shenzo:
*За сървъра - Лекции, разяснение на правила, поощтряване по мое усмотрение, допринасяне на добро настроение.

- Лекции - Ще науча играещите на някой тънкости относно това, което играят (user/admin).
- Разяснение на правила - Ще помагам на желаещите и на спорещите.
- Поощтряване по мое усмотрение - За мен не важат методите да си правя гавра с играча.
- Допринасяне на добро настроение - Просто добра атмосфера.
Drea<M>40:
Лигавенето е част от играта, ако не ти е забавно избягваш да играеш. Лигавенето си има морални граници, които не преминавам. Сигурен съм, че ти си нямаш и на понятие, какво съм направил за тази верига и колко време съм вложил в направата на сървърите, но в един момент решихме да преинсталираме. Чаках седмици, че да ми се генерира един прост RSA ключ, за който бях лъган с дни и просто това ме отказа и теглих една майна на всичко и всички, защото мразя да ме мотаят при положение, че исках да оправя мизериите. Това се надявам да ти отговаря на подметката, че не ми пука. Ако си мислиш, че си правя ташак може да ми дадеш телефонния си номер да поговорим пък след това ще видим дали се бъзикам. Арогантен съм и съм груб за това работя най-добре сам и доста от вас го знаят. Излишно е да спичаш, че те хванах с override и да си го изкарваш и да не си го ми е през х**.
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Drea<M>40 »

Excione ツ написа:shenzo:
*За сървъра - Лекции, разяснение на правила, поощтряване по мое усмотрение, допринасяне на добро настроение.

- Лекции - Ще науча играещите на някой тънкости относно това, което играят (user/admin).
- Разяснение на правила - Ще помагам на желаещите и на спорещите.
- Поощтряване по мое усмотрение - За мен не важат методите да си правя гавра с играча.
- Допринасяне на добро настроение - Просто добра атмосфера.
Drea<M>40:
Лигавенето е част от играта, ако не ти е забавно избягваш да играеш. Лигавенето си има морални граници, които не преминавам. Сигурен съм, че ти си нямаш и на понятие, какво съм направил за тази верига и колко време съм вложил в направата на сървърите, но в един момент решихме да преинсталираме. Чаках седмици, че да ми се генерира един прост RSA ключ, за който бях лъган с дни и просто това ме отказа и теглих една майна на всичко и всички, защото мразя да ме мотаят при положение, че исках да оправя мизериите. Това се надявам да ти отговаря на подметката, че не ми пука. Ако си мислиш, че си правя ташак може да ми дадеш телефонния си номер да поговорим пък след това ще видим дали се бъзикам. Арогантен съм и съм груб за това работя най-добре сам и доста от вас го знаят. Излишно е да спичаш, че те хванах с override и да си го изкарваш и да не си го ми е през х**.
Наясно съм, че си бил в колектива преди.От години играя тук.
Excione написа:Излишно е да спичаш, че те хванах с override и да си го изкарваш и да не си го ми е през х**.
Когато гледаш демо ФПСА е неограничен.

Изображение
Аватар
leif
Новак
Новак
Мнения: 19
Регистриран на: 23 Авг 2013, 13:43
Ник в играта: babuls
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от leif »

Аз съм За!!! Мисля,че ще се справи :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 666 ей без предупреждение
Последно промяна от Musti на 28 Яну 2017, 00:26, променено общо 2 пъти.
Причина: Нямаш право да пишеш по кандидатури. Пусна се тема, където можеш да коментираш кандидатури. +1 предупреждение.
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от SwordArt »

Аз съм За, ти ще си човека, дето ще оправи сървъра.
Изображение
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Lucky »

.i.
Последно промяна от Musti на 28 Яну 2017, 02:29, променено общо 1 път.
Причина: Нямаш право да пишеш по кандидатури. Пусна се тема, където можеш да коментираш кандидатури. +1 предупреждение.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Musti »

От мен имаш Против. Наясно съм че ги знаеш правилата и всичко друго, но след многобройните ти изцепки аз не мога да ти се доверя към момента. Поиграй, покажи, че си се променил, спечели доверието на колегите и може би тогава ще променя вота си.
Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от shenzo:D »

Засега съм Против, както каза мусти имаш изцепки и трябва да ги оправиш. Иначе ако ги нямаше щеше да имаш За от мен, също искам поведението да го оправиш малко или много. Успех.


Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от Stilqna »

На този етап съм против!Покажи повече желание за админ!
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от ace4ever »

Против ,не смятам че заслужаваш права след като си се държал уникално противно спрямо хората в сървъра.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [Кандидат Админ] JailBreak - Shefa

Мнение от zerocool_555 »

Против и отхвърлен! Екипа, ти няма доверие, опитай се да го спечелиш отново. Опитай пак с кандидатурата НЕ по-рано от 1 месец.
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост