[Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
Huskoy ;]
Respected
Respected
Мнения: 525
Регистриран на: 20 Мар 2015, 18:53
Ник в играта: (^_^)
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Huskoy ;] »

1.Препоръчително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) -12
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! -Имам ги
3. Напишете Вашето име! -Ахмед
4. Напишете Вашия ник! -SN00PERZZ
5. За кой сървър кандидатствате? -JailBreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? -Да наказвам нарушителите
7. Задължително Skype за връзка: -ЛС
Изображение
Аватар
Drea<M>40
Respected
Respected
Мнения: 1426
Регистриран на: 26 Мар 2016, 22:03
Ник в играта: -|LR|-*DIXIKlO^
Скайп профил: unsi1231
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: зад волана
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Drea<M>40 »

Добро момче си,но няма да се справиш според мен.Справяш се горе-долу добре като смс админ,но проблемът е,че понякога правиш каквото си искаш...мазниш се...Изчакай още някоя година да станеш по-голям и по-адекватен.Нещата не са ти ясни.Все още не ти е дошло времето за права,нямаш годините.Против.Успех.
За.Не ме предавай,заслужаваш го!Хайде успех,приятелче!
Мда,знам...Променям си вота постоянно,няма да се повтаря.Та значи наистина си много малък и недоразвит.Надявам се да ни разбереш,но си прекалено малък и няма да се справиш.Колебавам се да ти дам положителен вот...Няма как да се справиш в ,,екстремни" ситуации,сигурен съм!Вотът ми е отрицателен (ПРОТИВ).Успех...Опитваш се,не се отказваш,но наглостта си има граници.Нищо лично.
Последно промяна от Drea<M>40 на 06 Яну 2017, 20:26, променено общо 3 пъти.

Изображение
Аватар
shenzo:D
Respected
Respected
Мнения: 882
Регистриран на: 02 Юни 2015, 19:30
Ник в играта: ....
Скайп профил: ....
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Нови Искър, София.
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от shenzo:D »

Аз пък ще му дам мотивиращо За. Също така ако те отхвърлят не губи надежда и продължавай напред.
Последно промяна от shenzo:D на 07 Яну 2017, 17:20, променено общо 2 пъти.


Изображение
Аватар
ThoR
Много Добър
Много Добър
Мнения: 670
Регистриран на: 07 Ное 2015, 14:03
Ник в играта: Баба Йоцка Гледа
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Ко ти пука
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от ThoR »

Ех бях ти казал,че ще ти дам положителен вот,и ти го получаваш,защото си доста активен,правиш доклади бе да кажем всичко е на шест! Гледай да не се издъниш! Успех!
Последно промяна от JukeCity на 06 Яну 2017, 19:39, променено общо 1 път.
Причина: Вотът не се зачита!
Аватар
ace4ever
Respected
Respected
Мнения: 382
Регистриран на: 12 Дек 2012, 20:53
Ник в играта: ~
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от ace4ever »

За,
Всеки заслужил своят шанс ,ще го получи.От теб зависи как ще се справиш след като ти се даде тази възможност.
You are ...
https://discord.gg/s2Kcab3
[/fuck]
Аватар
Lucky
Respected
Respected
Мнения: 861
Регистриран на: 10 Авг 2013, 03:44
Ник в играта: 4:20
Местоположение: ಠ_ಠ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Lucky »

Вече и на 12 годишни лапетии ли ще давате права :ДДД Нали уж под 14 не можело... скапахте си всичко, поне кадърни админи да останат, а вие и тва ще преебете с тез малките бебешори, дето не знаят на кой свят са още

асе:Нали затова е цялата работа с тестовият период.Той поне има желание и ще се разбере дали ще продължи да го има ако стане ПА.
Последно промяна от ace4ever на 06 Яну 2017, 16:50, променено общо 2 пъти.
Причина: Моля избягвай мнения от този тип в кандидатурите.
I'll see you soon then..
Изображение
Аватар
Stilqna
Напреднал
Напреднал
Мнения: 187
Регистриран на: 27 Дек 2015, 01:12
Ник в играта: FBI
Скайп профил: stilqnka00
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Stilqna »

Активен,знаеш мода и правилата,сериозен си.От мен ЗА!
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от puRple* »

Мартина е напълно права! Как си представяте 12 годишен с права в ДЖАЙЛА?????? В тоя толко специфичен мод с толкова правила и т.н.?
Казвам ви го аз казва ви го и Lucky, хора които са били админи в джайла много време и играят от много време. Не мисля, че от админите по-горе дори има някой, които да разбира повече от нас особено от Марти.
Най-важното е да има хубави сървъри, а веднага след това е какъв е екипа. Трябва да се подбира добре, не да рони авторитета на веригата. :)
Офтопик:
Мога да изброя сигурно 20 причини който доказват че не заслужава. :)
Изображение
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от JukeCity »

Всеки от екипа може да изкаже мнение!
Аватар
SwordArt
Respected
Respected
Мнения: 308
Регистриран на: 02 Май 2016, 15:16
Ник в играта: Poggers
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от SwordArt »

Никакъв шанс... На мнението на @Lucky и @puRple*. Да си имаме уважението, не си представям такива хора администратори... Детска градина...
Изображение
Аватар
beyond U
Respected
Respected
Мнения: 1149
Регистриран на: 07 Яну 2016, 23:53
Ник в играта: N/A
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от beyond U »

Виж ся Скайче , активен си така е , правиш доклади така е , стараеш се така е , гледаш кое е по-добро за веригата , така е , в последните месеци ти се доказа изключително много , което ние няма как да не го забележим и го оценяваме , наистина ! Само , че едни години които ти нямаш са пречката ти към това ти да станеш админ тук. Не се обиждай и не си прави погрешни заключение , тъй като ние знаем и виждаме какво правиш и всички са доволни от теб , но за сега просто няма как да стане поради липса на години , приятелче си ми и се надявам да ме разбереш и това нека да не те спира да правиш това което досега си правил . След време когато ти вече навъртиш тези години , без проблем ще си част от екипа тук , кой знае може и да се издигнеш ;д . Това го пиша от името на целия екип и се надяваме да ни разбереш.
"If you talk about those of whom we do not speak, have you not spoken of that about which we do not talk?"
Аватар
DaZzLe
Напреднал
Напреднал
Мнения: 179
Регистриран на: 02 Яну 2016, 19:29
Ник в играта: DaZzLe
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от DaZzLe »

Против! Не мисля, че ще се справи, едно е да си смс, коренно различно е да си админ. Много повече отговорности има. Не мисля, че ще бъдеш сериозен.
yung god
Аватар
златомира
Много Добър
Много Добър
Мнения: 666
Регистриран на: 14 Юни 2015, 11:16
Ник в играта: :o
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Жена
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от златомира »

Като гледам колко хора, които не разбират мода пишат тука направо се отчайвам... Скай, против съм, на базата на това, че не можеш да играеш адекватно на моменти, в мое присъствие си се дънил много и съм виждала да правиш доста бъгове... И не мога за сега да видя 12 годишен админ в такъв мод, твърде много логика и мислене трябва. Това не е детска градина, скайче...

shenzo:D написа:Аз пък ще му дам За, защото има активност и доклади и поне пред мен не се дънил. Също така ако те отхвърлят не губи надежда и продължавай напред.
Активността и докладите не го правят добър и надежден админ, повечето му доклади са за обиждане/псуване и фрийкил... Бате, та ти правиш повече грешки и си се дънил повече от него е...
Аватар
WHITE SHADOW
Respected
Respected
Мнения: 277
Регистриран на: 02 Юли 2014, 00:03
Ник в играта: ///RAWW;;bobi droga
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: TrapCity , LA
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от WHITE SHADOW »

отново изтъквам че потребителят над мен също няма 14 а има права дори и във форума,ако ще се заяждате нека да не е за годините и детски градини
Изображение
Изображение
Аватар
Nichky
Respected
Respected
Мнения: 1721
Регистриран на: 23 Ное 2015, 16:55
Ник в играта: quavious
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Nichky »

Ще помоля хора, които не са членове на ЕКИПа да не пишат мнения, има си специална тема за похвали и оплаквания.
Аватар
Musti
Баннат
Баннат
Мнения: 3029
Регистриран на: 17 Дек 2013, 15:56
Ник в играта: Musti
Скайп профил: mustito2
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сливен
Been thanked: 1 time
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ] JailBreak-SN00PERZZ

Мнение от Musti »

Имаш отхвърлени 3 кандидатури. Не си изчакал да мине 1 месец от датата на отхвърляне на последната ти кандидатура. За годините няма да кажа нищо понеже е писано, че ще се правят компромиси, което важи за всички на практика. Не си спечелил доверието на колегите. След толкова негативи как очакваш да бъдеш приет ? След 3 отхвърлени кандидатури нямаш право да пускаш кандидатура в период от 6 месеца. Не си спазил това, а даже не си изчакал и да мине 1 месец от последната ти кандидатура. Съжалявам, но така няма как да стане. Имаш право на кандидатура чак след 09.07.2017 година.
ОТХВЪРЛЕН!
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта