[Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Тук ще се местят отхвърлените кандидатури
Заключено
Аватар
Стефан
Баннат
Баннат
Мнения: 469
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

[Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от Стефан »

1. Задължително трябва да имате навършени 16 години! ( За сървърите Zombie Basebuilder,Deathrun,JailBreak,HideNSeek -14 ) (Напишете годините си!) -15
2. Задължително трябва да имате минимум 30 игрални часа в сървъра, за който кандидатствате! -200 часа и 3 мин.
3. Напишете Вашето име! -Стефан
4. Напишете Вашия ник! -Excelds
5. За кой сървър кандидатствате? -JailBreak
6. Защо искате да сте админ в нашите сървъри? (С какво бихте били полезен в развитието на сайта/форума/сървърите)? -Имам мерак да помагам за развитието на сървъра и форума.За подпомагане на играчите в позитивна насока.
7. Задължително Skype за връзка: -excelds279
Аватар
heyy :)
Напреднал
Напреднал
Мнения: 200
Регистриран на: 26 Яну 2015, 20:41
Ник в играта: gazkata
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от heyy :) »

Много се колебаех какво да ти дам.. За сега вота ми е Против. Доста се мазниш на повечето админи и съм те виждал много често да висиш afk. Ако се пооправиш малко вота ми може да се промени!

Много голяма грешка правиш като се молиш за гласове, това е забранено!
Последно промяна от heyy :) на 02 Дек 2015, 15:17, променено общо 1 път.
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от JukeCity »

Редовен си спор няма, опитваш се да помагаш на играчите , вършиш си работата като СМС админ , обаче има още на какво да се научиш! От мен имаш За , но да знаеш това не е пълно "за".

Успех!
Аватар
kofein
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 1200
Регистриран на: 08 Апр 2012, 17:49
Ник в играта: kofein
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от kofein »

Аз нямам абсолютно нищо против да се пробваш като админ, но при условие, че дори да се породи и най- малко съмнение за това как да процедираш в дадена ситуация - или ще се допиташ до правилата в сайта или до по- опитен админ. Давам ти "ЗА", не се страхувай да попиташ ако не знаеш нещо !
ПО- добре късно, отколкото никога.

НАТИСНИ ТУК

Изображение
Аватар
monster
Глобален Модератор
Глобален Модератор
Мнения: 1319
Регистриран на: 09 Окт 2012, 10:46
Ник в играта: ...
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от monster »

kofein написа:Аз нямам абсолютно нищо против да се пробваш като админ, но при условие, че дори да се породи и най- малко съмнение за това как да процедираш в дадена ситуация - или ще се допиташ до правилата в сайта или до по- опитен админ. Давам ти "ЗА", не се страхувай да попиташ ако не знаеш нещо !
Еми батко кофа (наркомана) е казал квото трябва имаш и моето За!
Аватар
blqcko
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от blqcko »

kofein написа:Аз нямам абсолютно нищо против да се пробваш като админ, но при условие, че дори да се породи и най- малко съмнение за това как да процедираш в дадена ситуация - или ще се допиташ до правилата в сайта или до по- опитен админ. Давам ти "ЗА", не се страхувай да попиташ ако не знаеш нещо !
На същото мнение като kofein съм, давам ти За



EDIT
Променям си мнението на ПРОТИВ, заради изказването на xaer0. Дано той и аз се окажем с погрешни мнения за теб!
- xaer0 написа:Аз пък ти давам против отново, веднъж ми звънна по скайп и не ми звучеше ма повече от 12 годишен. Разправяше ми за един твой брат "Асен" който излъга за годините си на една кандидатура наскоро, често забелязвам седиш афк. Стараеш се няма спор + имаше бан за уалл, който се интересува това е Стефчо ,ей тоз убавец -> http://www.slackserv.com/mods.php?image ... kp2oxc.png ип-тата сега доколкото знам са различни, поне аз така забелязах което се води ,че говоря без доказателства, но колегите да си правят сметка на мен ли да вярват или на теб. Писал съм си много на скайп с теб и оред мен си се опитвал да лъжеш и мен и екипа, казах ти го там казвам ти го и тук, аз няма да лъжа колегите си заради теб. Пожелавам ти успех и дано да греша за теб. Искам да допълня ,че се съмнявам във годините на момчето ,защото той ме караше аз да му пускам оплакването от бан както и самата кандидатура, което също е съмнително поне за мен. Ето я и темата с бана http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 78&t=19057 Съветвам те да постъпиш като момче на твоите години (за които се представяш) и да си признаеш ,че това си ти. Аз мнението по темата си го казах и май съм един от малкото които все още не е успял да заблуди :D :bow: :cheers: . Сори мотори ,приятел.

ЕДИТЧЕ: Искам да допълня ,че той ме излъга за годините си писах си с него често и каза ,че е на 16 после обаче си призна ,че е на 15 и накрая ми каза че е роден 26 Август 1999г. Което пак говори ,че е на 16 после ми каза "обърках се" Е тва да си объркаш датата на раждане докато я пишеш ,не знам. Решавайте колеги мой :D
Последно промяна от blqcko на 30 Ное 2015, 22:01, променено общо 1 път.
Изображение
Аватар
- xaer0
Respected
Respected
Мнения: 487
Регистриран на: 22 Яну 2015, 23:02
Ник в играта: BSA # - xaer0/senluxx
Скайп профил: ivo_nfs200
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от - xaer0 »

Аз пък ти давам против отново, веднъж ми звънна по скайп и не ми звучеше ма повече от 12 годишен. Разправяше ми за един твой брат "Асен" който излъга за годините си на една кандидатура наскоро, често забелязвам седиш афк. Стараеш се няма спор + имаше бан за уалл, който се интересува това е Стефчо ,ей тоз убавец -> http://www.slackserv.com/mods.php?image ... kp2oxc.png ип-тата сега доколкото знам са различни, поне аз така забелязах което се води ,че говоря без доказателства, но колегите да си правят сметка на мен ли да вярват или на теб. Писал съм си много на скайп с теб и пред мен си се опитвал да лъжеш и мен и екипа, казах ти го там казвам ти го и тук, аз няма да лъжа колегите си заради теб. Пожелавам ти успех и дано да греша за теб. Искам да допълня ,че се съмнявам във годините на момчето ,защото той ме караше аз да му пускам оплакването от бан както и самата кандидатура, което също е съмнително поне за мен. Ето я и темата с бана http://www.slackserv.com/forum/viewtopi ... 78&t=19057 Съветвам те да постъпиш като момче на твоите години (за които се представяш) и да си признаеш ,че това си ти. И да започнеш на чисто както винаги си ми казвал. Аз мнението по темата си го казах и май съм един от малкото които все още не е успял да заблуди :D :bow: :cheers: . Сори мотори ,приятел.

ЕДИТЧЕ: Искам да допълня ,че той ме излъга за годините си писах си с него често и каза ,че е на 16 после обаче си призна ,че е на 15 и накрая ми каза че е роден 26 Август 1999г. Което пак говори ,че е на 16 после ми каза "обърках се" Е тва да си объркаш датата на раждане докато я пишеш ,не знам. Решавайте колеги мой :D
Последно промяна от - xaer0 на 30 Ное 2015, 22:26, променено общо 3 пъти.
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Excione ツ
Respected
Respected
Мнения: 1987
Регистриран на: 20 Фев 2015, 16:14
Ник в играта: '
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от Excione ツ »

Вярно ли е написаното от xaer0 и внимавай с отговора?
Аватар
Стефан
Баннат
Баннат
Мнения: 469
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от Стефан »

Да но не съм на 12 и не съм играл с хак а ме баннаха и бях нов не знаех как да пусна оплакване.И Асен не ми е брат а роднина казвал съм ти го.
Аватар
blqcko
Супер потребител
Супер потребител
Мнения: 134
Регистриран на: 06 Авг 2015, 10:39
Ник в играта: blqsa4ko
Скайп профил: ownernamoqjivot
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Силистра
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от blqcko »

След като не си на 12, на колко години - наистина си?
Изображение
Аватар
Стефан
Баннат
Баннат
Мнения: 469
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от Стефан »

15
Аватар
LifeStyleeeer
Активен
Активен
Мнения: 264
Регистриран на: 01 Сеп 2014, 19:50
Ник в играта: abnormal|LifeStyleeeer
Скайп профил: wwronger
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от LifeStyleeeer »

Против ! Днес ми създаде лошо впечатление ,а и има още пропуски в играта ти :)
Аватар
VIPERA
Respected
Respected
Мнения: 518
Регистриран на: 13 Ное 2013, 18:21
Ник в играта: V.I.P.E.R.A
Скайп профил: lovehunter195
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Сандански Майка
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от VIPERA »

kofein написа:Аз нямам абсолютно нищо против да се пробваш като админ, но при условие, че дори да се породи и най- малко съмнение за това как да процедираш в дадена ситуация - или ще се допиташ до правилата в сайта или до по- опитен админ. Давам ти "ЗА", не се страхувай да попиташ ако не знаеш нещо !
Подкрепям написаното ! ЗА :bgflag:
Офтопик:
BMW E36 328i COMPACT ^_^

Аватар
b0TL!k3_1926
Respected
Respected
Мнения: 2114
Регистриран на: 11 Апр 2012, 13:53
Ник в играта: b0TL!k3_1926
Скайп профил: emo_003
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: В нас
Обратна връзка:

Re: [Кандидат админ]JailBreak- Excelds

Мнение от b0TL!k3_1926 »

Код за потвърждение: Избери целия код

[01.12.2015 г. 19:30:30] Excelds: KING
[01.12.2015 г. 19:30:32] Excelds: tuk li si
[01.12.2015 г. 22:18:43] KING IS HERE !: da kaji
[06:46:27] Excelds: Na kandidaturata ako imam 4 za i 4 protiv shte sum othvarlen
[14:09:49] KING IS HERE !: o ne znam
[14:10:24] Excelds: Az imam mnogo merak
[14:10:37] Excelds: Ti moje li da pishesh
[14:11:10] Excelds: Ako mojesh molqte napishi neshto nqma da te razochrovam
[14:17:09] Excelds: ?

Забранено е агетирането/изнудването/просенето чрез Server Message, ЛС, Чат Бокс-а, Skype, Facebok или някакъв друг Месинджър към Админ, за да ви даде своя глас в кандидатурата. Ако това бъде доказано от Админ/ите вашата кандидатура ще бъде директно отхвърлена.


ОТХВЪРЛЕН !
Изображение
Изображение
Заключено

Обратно към “Отхвърлени кандидатури”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост