[D2] Предложението за правене на турнир/и №2

Тук ще се местят старите теми
Заключено
Аватар
Shirelia
Новак
Новак
Мнения: 43
Регистриран на: 05 Май 2016, 19:27
Ник в играта: ``Shireliax
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

[D2] Предложението за правене на турнир/и №2

Мнение от Shirelia »

Здравейте , аз лично не играя от много време в сървъра Ви, но за играното ми време изградих впечатлението че сървъра губи много хора.
1. Какво искате да бъде добавено/премахнато? Идеята ми е за клан турнири (ClanWar's) 3vs3/5vs5 или дори 2vs2.
2. Напишете с какво би помогнало добавянето/премахването на дадената функция в сървъра! - Турнира/турнирите биха помогнали най - вече с техните изисквания.Разбира се имам и предложения ето ги и тях : 1-во - Определено играно време в дадения сървър (D2).Така онлайн tracker-а ще се използва и за други неща вместо само за администраторски кандидатури.Играчите биха влизали да играят повече в тази верига поради печалбата.която ще могат да спечелят от турнира,дори само участването в него ; 2-ро - Играча да няма скорошни наказания / предупреждения / забрана в дадения сървър.; 3-ти Администраторските думи/решения над всички останали играчи.
+3.Награди за топ 3 в турнира - Биха могли да бъдат 1.смс права > 2. смс VIP > 3.Запазване на ника/овете .Може дори да се направи форум ранк .Ранка би могъл да бъде за всички участващи като само на топ 3 ще бъде малко по специален(по техен дизайн).Само ранка би бил достатъчен като награда, все пак всичко е за забавлението,което допринася играенето с цел печелба дори и тя да е минимална.Така играчите биха дали всичко от себе си.
+4.При всеки турнири да има поне 3ма от сървър администраторите или други хора от сървъра на който всички играчи от двата отбора имат доверие,за Spectate-ване на играта им.
- Защо 3 администратори ?? - 2ма от който да следят играта на отборите, а третия резултата между тях.
+5.Забелязах от много стара тема за " Зимен турнир " че било забранено на екипа на Slackserv.com да играят.Аз предлагам да имат позволението да участват в тези турнири.!
+6.С връзка с youtube канала Ви.Всички турнири биха могли да се качват онлайн,ще помогне в развитието на канала,следователно и на сървъра.
+7.Тези турнири могат да бъдат през 1-3 месеца.


"3. Ако достатъчно хора от ЕКИП-а се навият ще се направи едно записване, то всичко реално погледнато зависи от екипа- доколко иска да гледа срещите и доколко му се занимава като цяло."
Моля в тази тема е да се изкажат САМО хората членове на ЕКИПА!
:hmm: :hmm: :rool: :bgflag:
Аватар
madrid <3
Много Добър
Много Добър
Мнения: 649
Регистриран на: 12 Мар 2015, 21:31
Ник в играта: inappropriate
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Shumen we
Обратна връзка:

Re: [D2] Предложението за правене на турнир/и №2

Мнение от madrid <3 »

Спомням си преди месеци не можех да влизам в сървъра сървър ис фул.. ся 10души я се съберем я не.. ако се одобри ме бройте
Аватар
JukeCity
Respected
Respected
Мнения: 4313
Регистриран на: 01 Апр 2014, 20:44
Ник в играта: .
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ༼ つ ◕_◕ ༽つ
Обратна връзка:

Re: [D2] Предложението за правене на турнир/и №2

Мнение от JukeCity »

Туринири ще се правят лятото, това е последната информация, която имам когато се интересувах и аз!
Аватар
Стефан
Баннат
Баннат
Мнения: 469
Регистриран на: 28 Сеп 2015, 17:52
Ник в играта: Excelds ツ
Скайп профил: ЛС
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: ☢ Дрангово ☢

Re: [D2] Предложението за правене на турнир/и №2

Мнение от Стефан »

Предложението е супер няма какво друго да кажа освен ЗА
Заключено

Обратно към “Стари теми...”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта