[Предложение] Категориите да се върнат постарому

За или Против предложението?

1. За, да се върнат
16
64%
2. Против, нека останат така
3
12%
3. Все едно ми е
6
24%
 
Общо гласове: 25

Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

puRple* написа:Значи мноо сте смотани всички. Има толкова по-важни неща които да се оправят и в интерес на истината се оправят, че това е абсолютно маловажно. Прекарал съм сигурно 10 000 часа в тоя форум и не ми прави някакво впечатление, че ''За сървърите'' е в най-горната част!
Какво толкова, свикнали сте за сайта и форума да е горе, еми ще скролнете малко на долу и ето.
Аз мисля, че в раздел за сървърите има доста по-важни под форуми от колкото в за сайта и форума.
И всички дето казвате, че правилата за сайта или за сървърите трябва да сe виждат първо, ами виждат се, защото от горе има БУТОН, който когато натиснеш ти излизат правилата.
Има много по-съществени проблеми които да оправяме според мен. От мухата правите слон, аре стига!
Въпросът не е само за категориите, а принципен. Не може да твърдиш, че мнението на потребителите е най-важно, а в същото време да не се съобразяваш с тях. В крайна сметка сайта, сървърите и всичко останало се прави за да има повече играчи, а когато има играчи ще има и приходи, всичко е свързано ама това на вас ви убягва много жестоко.
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
puRple*
Respected
Respected
Мнения: 3109
Регистриран на: 02 Юни 2014, 00:10
Ник в играта: puRple* [haze] !
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от puRple* »

Понякога някои неща се решават между екипа, някои между зелени и червени, някои само между червени, а някои от абсолютно всички потребители, така са решели администраторите това е и станало
Пак казвам, издребнявате с тия раздели, няма смисъл от всичко това.
Напрежението е много голямо, за кво постоянно трябва да спорим и да се караме за щяло и нещяло? Разбирам да беше нещо сериозно, а то..
Изображение
Аватар
Nixe
Активен
Активен
Мнения: 274
Регистриран на: 09 Ное 2017, 14:25
Ник в играта: Psych0_91
Скайп профил: live:nixe21
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Antwerpen, Belgium
Обратна връзка:

Мнение от Nixe »

То ние за едно дребно нещо не сме единодушни ти за важни работи говориш xD

Да се събере екипа да се направи една дискусия да ебавами се веселяци сме ама като ще се радваме ще се радваме заедно като ще правим рабжта ще го правм заедно да се съберем всички заедно да комуникираме да мислим за сс и тяка нататак.


Виждам че има правописни грешки ама не сйм в състояние да ги опрявя моля бес хеит .
Яша наска xD
Аватар
DemoLitioN
Respected
Respected
Мнения: 3276
Регистриран на: 20 Авг 2011, 11:46
Ник в играта: DemoLitioN
Вашият пол е: Мъж
Обратна връзка:

Мнение от DemoLitioN »

Nixe написа:То ние за едно дребно нещо не сме единодушни ти за важни работи говориш xD
А защо да трябва да сме единодушни? Няма лошо човек да има собствено мнение и то да е различно от това на останалите, въпросът е накрая да се уважава мнението на мнозинството. Ако повечето бяха гласували да си остане така, аз щях да го приема и повече нямаше да го правя на въпрос..
"Беден е не този, който има малко, а този, който иска да има повече".
Сенека
Аватар
zerocool_555
Много Добър
Много Добър
Мнения: 570
Регистриран на: 25 Юли 2012, 01:32
Ник в играта: Z3roC00L
Скайп профил: zeroc00l_555
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Burgas
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от zerocool_555 »

Точно по тая тема съм категоричен че разделите ще се подредат така както сметнем за добре администраторите. Това е, който не му харесва или свиква с факта че има нова подредба или не влиза в форума.
Утре ще реша да направя нова система на целия Слак и какво пак ли ще питам всеки един по отделно... Една структура има хора на различни позиции и тези най-отгоре решават какво ще се прави, ако те решат да се допитат до потребителите, се пускат анкети, ако не, се прави както сами си решат. И никои не им държи сметка, защото те (ние) сме администратори!
Изображение
Аватар
dqvola18
Respected
Respected
Мнения: 1220
Регистриран на: 13 Окт 2012, 14:16
Ник в играта: skeleta
Скайп профил: igrata_1990
Вашият пол е: Мъж
Местоположение: Димитровград
Обратна връзка:

Re: [Предложение] Категориите да се върнат постарому

Мнение от dqvola18 »

Значи влизам и гледам нещо което преди време беше много добре туй новото което направихте не е добре ето това което гледам сега е супер не форума а важни са сървърите как ще работят от години това е проблемаа а другото е ще и самата игра вече замира оставете форума както си беше не го пипайте
Изображение
Заключено

Обратно към “Стари предложения”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Amazon [Bot] и 3 госта